ŞAMPİYONLAR KUPALARINI ALDI

Bu haber 04 Haziran 2022 saat 12:07 'de eklendi.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle gerçekleştirilen 2021-2022 yılı okulspor turnuvalarında şampiyon olan takımlar kupalarını aldı.

Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından organize edilen ve Milli Eğitim Bakanlığı işbirliğiyle gerçekleştirilen Polatlı’da 30 farklı okuldan farklı branşlarda yaklaşık 3 bin 500 sporcu/öğrencinin katıldığı 2021-2022 yılı okulspor turnuvalarında şampiyon olan takımlar kupalarını aldı. Bugüne kadar takım sporlarında basketbol, voleybol ve futsal branşlarında, bireysel sporlarda ise kros ve satranç branşlarında müsabakalar tamamlandı. Kupa ve madalya törenine Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak, Polatlı Belediye Başkan Yardımcısı Salih Tekeli, Polatlı İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Erkan Çinar, Polatlı İlçe Emniyet Müdürü Şener Derin, Polatlı İlçe Milli Eğitim Müdürü İmralı Kaloç, Polatlı İlçe müftüsü Hayri Cihangeri, Polatlı İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İrfan Aytekin, Polatlı Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Barkın Yıldırım, öğretmenler ve öğrenciler katıldı. Kaymakam Murat Bulacak turnuvaya katılan tüm okulları ve sporcuları tebrik etti.

DERECEYE GİREN OKULLAR 

YILDIZ KIZ (ORTAOKUL) VE GENÇ KIZ (LİSE) KATEGORİLERİNDE

VOLEYBOL YILDIZ KIZLARDA  IŞIN YAMAN ŞAMPİYON

Voleybol Yıldız Kızlarda  Işın Yaman ortaokulu şampiyon olurken 2. İmam hatip orta okulu 3. Borsa İstanbul orta okulu 4.istiklal ortaokulu oldu.

POLATLI ANADOLU LİSESİ ŞAMPİYON

Voleybol genç kızlarda ; Polatlı Anadolu lisesi şampiyon olurken 2. TOBB Fen Lisesi 3.Duatepe Anadolu Lisesi 4. Ayyıldız Koleji

POLATLI ANADOLU LİSESİ ŞAMPİYON

Basketbolda genç erkek (lise) kategorisinde :Polatlı Anadolu lisesi şampiyon olurken ; 2.  TOBB fen lisesi 3. Duatepe anadolu lisesi 4. İmam hatip lisesi oldu

BORSA İSTANBUL ŞAMPİYON

Futsal küçük erkek (ortaokul) yıldız erkek(ortaokul) genç erkek (lise) ve genç kız (lise) kategorilerinde müsabakalar oynandı.

Futsal küçük erkeklerde şampiyon; Borsa İstanbul O.O. Olurken 2.Genç Osman o.o. 3. Işın Yaman koleji 4. 13 Eylül ortaokulu

MEZAİM KİRAZ KOLEJİ  ŞAMPİYON

Futsal Yıldız Erkeklerde Şampiyon Mezaim Kiraz Koleji Olurken 2. Işın Yaman Koleji 3. Borsa İstanbul ortaokullu 4. İstiklal ortaokulu oldu

ŞAMPİYON DUATEPE ANADOLU LİSESİ

Futsal genç erkeklerde şampiyon Duatepe Anadolu Lisesi olurken 2. Polatlı Anadolu Lisesi 3.Tobb Fen Lisesi 4.Mezaim Kiraz Koleji

KIZLARDA POLATLI ANADOLU LİSESİ ŞAMPİYON

Futsal genç kızlarda şampiyon Polatlı Anadolu Lisesi şampiyon olurken 2. Duatepe Anadolu lisesi 3.Gevher Nesibe Sağlık Meslek 4.TOBB Fen Lisesi oldu.

BİREYSEL SPORLARDA KROS SIRALAMALARI İSE ŞU ŞEKİLDE OLDU;

YILDIZ ERKEKLER

1-VELİ GENÇAY/BORSA İSTANBUL O.O.

2-ÖMER FARUK ÖZGÖNÜL/ZAFER O.O.

3-BİLAL ÇAĞATAY KARAYEL/BORSA İSTANBUL O.O.

4-CENK ÖKSÜZ/ZAFER O.O.

YILDIZ KIZLAR   

1-YAĞMUR YAMAN/13 EYLÜL O.O.

2-FATMA GÜL BURAK/ZAFER O.O.

3-NEVRİ GÜL ÖZACAN/ZAFER O.O.

4-RABİA ALTUN/ZAFER O.O.

GENÇ ERKEKLER

1-YASİN AKGÜL/PAL

2-KEMAL PAMUKÇUOĞLU/MEZAİM KİRAZ KOLEJİ

3-ÜNAL BATUR/PAL

4-EMİR ÖZTÜRK/GEVHER NESİBE SML

GENÇ KIZLAR

1-NESİBE NAZ GÖKÇE/BEŞTEPE KIZ MTAL

2-RAVZA NUR GÜNERİ/BEŞTEPE KIZ MTAL

3-IRMAK ASLAN/BEŞTEPE KIZ MTAL

4-EMİNE HURMA/PAL

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.