Samet Algu kimdirSamet Algu kaç yaşındaSamet Algu nereli? Samet Algu ne iş yapıyor? Samet Algu neden öldü? Samet Algu hakkındaki detaylar haberimizde...

Samet Algu kimdir?

Yunusemre Belediyespor, 2017 yılında trafik kazasında hayatını kaybeden futbolculardan Samet Algu için anlamlı bir etkinlik düzenledi. Donut Yardım Derneği, Samet Algu'yu anmak ve anısını yaşatmak amacıyla Yunusemre Belediyesi önünde toplu çalışma yapıyor. Yunusemre Belediyespor kulübü başkanı Arif Alkan ve Yunusemre belediyesi gençlik ve spor hizmetleri müdürü Abdullah Can. A Suat Avcı futbol takımının teknik direktörü Sedat Öngider, sportif direktör. Yardımcı antrenörler Fadıl Kantaşlı, Halil İbrahim Sarıoğlu. U18 futbol takımının teknik direktörü Serhat Koçyiğit, Levent Holinar, Samet Algu'nun annesi Selma Algu, teyzesi Sebahat Hasnomal. Kulüp çalışanları ve vatandaşlar hazır bulundu. Kulüp Başkanı Arif Alkan, genç ve sevgi dolu bir insanı kaybetmenin derin üzüntüsünü ve acısını dile getirdi. "Allah'tan rahmet diliyorum, kanatlara ve yedilere sabır diliyorum" dedi.

Gelinim Mutfakta Nurten Kuşatan Kaç Yaşında Kimdir? Nurten Kuşatan Aslen Nereli? Gelinim Mutfakta Nurten Kuşatan Kaç Yaşında Kimdir? Nurten Kuşatan Aslen Nereli?

Samet Algu ölüm nedeni?

Samet Algu'nun ölüm nedenine ilişkin net bir bilgi bulunmuyor. 2017 yılında meydana gelen trafik kazasında çok sayıda can kaybı yaşandı. Detaylı bilgi ve resmi açıklamalar için ilgili bilgi kaynaklarına başvurmanızı öneririz.