Galatasaray'da genç stoper Emin Bayram'ın Belçika ligi ekibi Westerlo'ya transfer olacağı iddiaları sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. Konuyla ilgili olarak sanatçı Şahan Gökbakar'ın yaptığı teklif ve Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Hatipoğlu'nun açıklamaları gündeme geldi.

Şahan Gökbakar, Emin Bayram Için Galatasaray'a Teklif Sundu (2)

Şahan Gökbakar, Galatasaray'a Emin Bayram için 2.6 milyon euro teklif ettiğini ve ayrıca bir sonraki transferinden %51 pay önerdiğini belirterek, "Böyle bir oyuncuyu bu koşullarla kaçırmak istemem. Ayrıca kısmet olur da anlaşırsak, oyuncuyu yine Galatasaray'a bedelsiz kiralamayı taahhüt ediyorum" dedi.

Fenerbahçe'de 7 imza birden atıldı! Fenerbahçe'de 7 imza birden atıldı!

Ancak Galatasaray Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi İbrahim Hatipoğlu, Emin Bayram'ın transferiyle ilgili bir anlaşmanın söz konusu olmadığını, bir teklifin geldiğini ve bu teklifin değerlendirme aşamasıda olduğunu ifade etti. Şu an, herhangi bir şart veya rakam üzerinde anlaşma yapılmadığını belirten Hatipoğlu, "Emin, altyapımızdan yetişen ve bizim için değerli bir oyuncu. Şu an için imzalanan bir anlaşma bulunmuyor" dedi. 

Kaynak: T24