Etimesgut Belediyesi işçi alımı yapıyor! İşte başvuru şartları ve detayları Etimesgut Belediyesi işçi alımı yapıyor! İşte başvuru şartları ve detayları

Geçtiğimiz gün, ATO ev sahipliğinde düzenlenen Sağlık Turizmi Bilgilendirme Toplantısı’na, Ankara İl Sağlık Müdürü Dr. Ali Niyazi Kurtcebe, Ankara İl Kültür Turizm Müdürü Ali Ayvazoğlu, Ticaret Bakanlığı Uluslararası Hizmet Ticaret Genel Müdür Yardımcısı Alperen Kaçar, ATO Başkanı Gürsel Baran, ATO Yönetim Kurulu Üyesi Doç. Dr. Ömer Çağlar Yılmaz, TÜRSAB Yönetim Kurulu Üyesi Elif Ural, TÜRSAB Orta Anadolu Bölge Temsil Kurulu Başkanı Cevat Engin Şahin, Hizmet İhracatçıları Birliği Genel Sekreteri Fatih Özer ve ATO meclis üyeleri katılım gösterdi.

ATO Başkanı Gürsel Baran, toplantının açılış konuşmasını gerçekleştirerek sağlık turizmi sektörünün gelişimi açısından değerlendirmelerini paylaştı. Sağlık turizminin Türkiye'nin uluslararası arenada önemli bir oyuncu haline geldiğini belirten Baran, sağlık turizmi sektörünün, hem Türkiye'nin ekonomisine hem de uluslararası tanınırlığına büyük katkı sağladığını ve bu alanda daha fazla büyüme potansiyeli bulunduğunu vurguladı.

Konuşmaların ardından, konuşmacılar sağlık turizmi alanında devlet teşvikleri, yetki belgesi alma süreçleri ve sektörün karşılaştığı zorlukları ele alan sunumlarını yapmalarının ardından, görüş alışverişlerinde bulunuldu.

Haber: Gizem Tuğçe BAYHAN