Semahat Sevim Arsel kimdir ne iş yapar? Semahat Arsel serveti kime kaldı? Semahat Sevim Arsel kimdir ne iş yapar? Semahat Arsel serveti kime kaldı?

Son günlerde google arama motorlarında Safir dizisinin sevilen oyuncusu İlhan Şen hakkında merak edilenler araştırılmakta. Ünlü oyuncunun diziden ayrılıp ayrılmayacağı konusu merak ediliyor. Peki, Safir dizisi Ateş ölüyor mu? Safir İlhan Şen diziden ayrılıyor mu neden ayrılıyor? İlhan Şen Safir dizisinden ayrıldı mı? İlhan Şen nerede doğdu kaç yaşında? Safir dizisi İlhan Şen kimdir? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte detaylar... 

 İlhan Şen Safir dizisinden ayrıldı mı? 

Safir dizisinde başrol oynayan İlhan Şen, Gizem Karaca ve Erkan Bektaş, kadroya veda ediyor.Gazeteci Birsen Altuntaş'ın haberine göre Kapadokya'da çekilen Safir dizisinde ardı ardına ayrılıklar yaşanacak. Övgü alan performansıyla dikkat çeken başrol oyuncusu İlhan Şen, karakterinin hikayesi sona erdiği için kadrodan ayrılacak. Dizide sonradan Güneş Açıkalın karakteriyle katılan Gizem Karaca ve Vural'ı canlandıran Erkan Bektaş da veda edecekler. 26. bölümde final yapacağı konuşulan dizinin geleceği ise ilerleyen günlerde netlik kazanacak.

İlhan Şen

İlhan Şen nerede doğdu kaç yaşında? 

İlhan Şen, 19 Aralık 1987 Bulgaristan doğumlu olup 37 yaşındadır. 

Safir dizisi İlhan Şen kimdir?

İlhan Şen, 19 Aralık 1987'de Bulgaristan'da doğmuş Türk oyuncu ve eski manken. Kariyerine 2008 yılında Best Model of Turkey yarışmasında finalist olarak başladı ve bir sonraki yıl yarışmayı kazandı. Aynı yıl Best Model of Europe unvanını da elde etti. Pertevniyal Lisesi'nden mezun olduktan hemen sonra Yıldız Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği bölümünden diploma aldı. İtalya'da Dolce & Gabbana ve Armani gibi markaların defilelerinde boy gösterdi. Oyunculuk kariyerine Perspective adlı kısa filmle adım atan Şen, Aşk Mantık İntikam adlı dizideki performansıyla geniş kitlelerce tanındı. Şu sıralar ise Safir adlı dizide Ateş Gülsoy karakterini canlandırmaktadır.