Son günlerde google arama motorlarında Şadi Özdemir  hakkında merak edilenler araştırılmakta. 31 Mart yerel seçimlerinde Bursa'nın  Nilüfer ilçesinde Şadi Özdemir'in kazanması  vatandaşlar tarafından merak edilen bir konu haline geldi. Google arama motorlarında bu konu hakkında merak edilenleri haberimizde bulabilirsiniz. Peki, Şadi Özdemir kimdir? Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir kaç yaşında, nereli ve ne kadar oy aldı? gibi soruların cevaplarını haberimizde sizler için araştırdık. İşte detaylar... 

 Şadi Özdemir kimdir?

1961 yılında Artvin'in Ardanuç ilçesinde doğan Şadi Özdemir, 1969 yılında ailesiyle birlikte Bursa'ya taşındı. İlk ve orta öğrenimini Bursa Elmasbahçeler İlkokulu ve Yıldırım Beyazıd Lisesi'nde tamamlayan Özdemir, 1982 yılında İstanbul Üniversitesi İşletme Fakültesi'nden mezun oldu. Şadi Özdemir, evli ve bir çocuk babasıdır. İş yaşamına Bursa'da başlayan ve burada faaliyetlerini sürdüren Özdemir, 1986 yılında bilişim sektöründe faaliyet gösteren ilk şirketini kurdu. Son yıllarda gerçekleştirdiği ARGE çalışmalarıyla birçok ulusal ve uluslararası ödül kazanan Özdemir, "Akıllı Kentler" alanında belediyelere bilişim teknolojileri ve yazılım üreten LİTERA GRUP Şirketleri'nin yönetim kurulu başkanıdır.

Şadi Özdemir-1

Bursa Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir kaç yaşında?

Bursa Bilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, 1961 yılında dünyaya gelmiş olup 63 yaşındadır. 

Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir nereli ve ne kadar oy aldı?  

Kesin olmayan sonuçlara göre Bursa'nın Nilüfer ilçesinde kazanan Belediye Başkan adayı Şadi Özdemir oldu. Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Artvin'in Arduç ilçesinde dünyaya gelmiştir. Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, kesin olmayan sonuçlara göre 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimleri'nde Bursa'nın Nilüfer ilçesinde Belediye Başkanı oldu. 

Özlem Balcı evli mi, eşi kimdir? Seksenler'in Yıldız'ı Özlem Balcı kaç yaşında nereli ve hangi partiden? Özlem Balcı evli mi, eşi kimdir? Seksenler'in Yıldız'ı Özlem Balcı kaç yaşında nereli ve hangi partiden?

İşte oy oranları: 

Şadi Özdemir