SABANCI: CAMİYİ BİTİRMEDEN KAÇIP SİYASETE SOYUNANLARIN ŞEHRE NE FAYDASI OLUR

Bu haber 01 Kasım 2022 saat 9:51 'de eklendi.

Zafer Partisi Polatlı İlçe Başkanı Ramazan Sabancı, İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı İlhan Dereköy’ü “Bir camiyi bitirmeden kaçıp siyasete soyunanların şehre ne faydası olur.” Sözleriyle eleştirdi.

Zafer Partisi Polatlı İlçe Başkanı Ramazan Sabancı, İYİ Parti Polatlı İlçe Başkanı İlhan Dereköy’e eleştirilerde bulundu. Dereköy’ün Hz. Ebubekir Cami Derneği Başkanı olarak başlatmış olduğu camiiyi yarım bıraktığını belirten Sabancı, daha sonra “payıma bir arsa düşer mi” ifadelerini kullanarak Dereköy’ün Mehmet Akif Derneği Başkanı olduğunu söyledi. İlhan Dereköy’ün burada da bir şey yapmadığını söyleyen Sabancı, “Umduğunu bulamamış olsa gerek ki bu görevinden de kaçıp gitmiştir. Bir camiyi bitirmeden kaçıp siyasete soyunanların şehre ne faydası olur.” dedi.

DÖRT TANE MİNARE DİKİP KAÇMAK ACİZİYETTİR

Zafer Partisi Polatlı İlçe Başkanı Ramazan Sabancı açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; “Uzun bir süre önce Hz. Ebubekir Cami Derneği başkanlığı yapan İlhan Dereköy , başlatmış olduğu camiyi yarım bıraktı. Cami inşası toplum değerleri açısından son derece önemlidir. Başlamışsanız makul zamanda bitirmeniz gerekir. Bu siyasi ihtirasınıza pay yapılacak mesele değildir. Başlayıp Mimar Sinan’ın ustalık eserinden daha uzun süre geçmesine rağmen 4 tane minare dikip kaçmak aciziyettir. Daha sonra payıma bir arsa düşer mi hayalleriyle Mehmet Akif Derneği Başkanı olan İlhan Dereköy yine hiç bir şey yapmamış, umduğunu bulamamış olsa gerek ki bu görevinden de kaçıp gitmiştir. Bir camiyi bitirmeden kaçıp siyasete soyunanların şehre ne faydası olur.”

ZORA GELİNCE TABANLARI YAĞLA KAÇ AYIPTIR YAZIKTIR, GÜNAHTIR

“Bunlardan yol, köprü, park, bina yapmaları Polatlı’nın sorunlarını düzeltmesi , Polatlı’yı daha iyi bir hale getirmesi beklenir mi ? Polatlı’nın sorunlarını düzeltecek daha iyi bir yapacak kişiler sırf siyasi amaçlar güdenler değil rant peşinde olmayan, boş vaat sözler reklamlar ile halkın gözünü boyayanlar değil , koltuk sevdalısı hiç değil vatan sevdalısı olan Milli Birlik ve Beraberlik duygusunu Kuvayi Milliyeyi devam ettiren biz Zafer Partisi’yiz. Polatlı Halkımızın her bir vatandaşımızın görüşü , inanışı ne olursa olsun her zaman yanındayız. Malumun ilanı yani değinmek istediğimiz konu zora gelince tabanları yağla kaç. Ayıptır yazıktır, günahtır.”

BEN TÜRK’ÜM DİYEN HERKESE KUCAK AÇIYORUZ

“Bir konuya daha değinmek isterim ki bizler dini, dili, ırkı gözetmeksizin fark etmeksizin gururla ben Türk’üm diyen herkese kucak açıyoruz. Ayrımcılığa karşıyız. Haymana’lı bir İlçe Başkanı olarak partimizin her türlü ayrımcılık ve ırkçılığa karşı olduğunun en güzel örneğidir. Kendisini de aynı fikirleri düşünmesine davet ediyor gururla ne Mutlu Türk’üm diyene diyorum. Bu vatan için milletimiz için Polatlı’mız için gerekirse canımızı vermeye hazırız. Bu kutlu davamız da Türkiye’nin Polatlı’nın daha iyi bir hale gelmesi refahı mutluluğu için her şeyi yapacağız.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.