Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi için Ankara Çankaya Lisesi’nde oyunu kullandı. Oyunu kullanmak için Ankara Çankaya’da bulunan Çankaya Lisesi’ne gelen, Genel Başkan Karamollaoğlu, "1048" numaralı sandığın bulunduğu sınıfa girerek, sandık görevlileriyle tokalaştı. Karamollaoğlu gerekli kontrolün yapılması için kimliklerini sandık görevlilerine verdi. Karamollaoğlu kabine geçerek oyunu kullandı ve zarfı sandığa attı.

Seçimi kaybetti ama o şehirleri kazandı! İşte Kılıçdaroğlu oylarının en yüksek olduğu iller Seçimi kaybetti ama o şehirleri kazandı! İşte Kılıçdaroğlu oylarının en yüksek olduğu iller

saadet-partisi-lideri-karamollaoglu-oyunu-kullandi (2)

Temel Karamollaoğlu: Mühim olan memleketimizin, milletimizin huzur içinde bundan sonraki hayatını devam ettirebilmesi.

Oyunu kullanmasının açıklamalarda bulunan Saadet Partisi lideri Temel Karamolloğlu, "Oyumuzu kullandık. Son üç ay oldukça yoğun bir çalışma içerisinde geçirdik. Milletimize biz hangi konuları nasıl düzelteceğimizi anlatmaya çalıştık. İktidar partisi de aynı şekilde, onlar da ciddi bir çalışmanın içine girdiler. Milletimiz, son tercihini bugün belirleyecek, öyle ümit ediyoruz. Gece yarısına doğru bütün sandıklar açılmış olacak. Sayılar hemen hemen tamamlanmış olacak. Mühim olan memleketimizin, milletimizin huzur içinde bundan sonraki hayatını devam ettirebilmesi. Cenabı Hak'tan bütün çalışmalarımızı neticesinde elde edilecek sonucun hayırlara vesile olmasını diliyorum" ifadelerine yer verdi.

İHA