Mahmut Arıkan Kimdir? Kaç Yaşında? Mahmut Arıkan nerelidir? Mahmut Arıkan Kimdir? Kaç Yaşında? Mahmut Arıkan nerelidir?

Ekranların sevilen oyuncularından biri olarak bilinen Saadet Işıl Aksoy, başarılı yapımları kadar özel yaşamı hakkında da merak uyandıran birisi. Evlenip eşi Pamir Kıraner ile birlikte ABD'ye yerleşen güzel oyuncu, ekranlardan uzaklaştı. Özel yaşamında eşi Pamir Kıraner'in merak edildiği gündemde, bizler de sizler için Pamir Kıraner hakkındaki detayları araştırdık. Peki, Saadet Işıl Aksoy'un eşi Pamir Kıraner kimdir ne iş yapıyor? gibi soruların cevaplarına haberimizde yanıt bulabilirsiniz. İşte ayrıntılar... 

Saadet Işıl Aksoy'un eşi Pamir Kıraner kimdir?

Pamir Kıraner, Türkiye'de mobil uygulama süreçlerinde rol alan özel bir firmada görev yapmaktadır. Kariyerindeki başarılarının yanı sıra, ünlü balerin Gülcan Tunççekiç’in oğlu olarak da tanınmaktadır. Gülcan Tunççekiç, 1960 yılında balerin olarak tüm dünyada büyük yankı uyandırmıştır.

Pamir Kıraner

Pamir Kıraner ne iş yapıyor?

Pamir Kıraner, profesyonel hayatının yanı sıra kendo sporuyla da ilgilenmektedir. Aynı zamanda, eşi Saadet Işıl Aksoy’a kariyerinde her daim destek olmasıyla bilinmektedir. Saadet Işıl Aksoy’un hayatındaki önemli figürlerden biri olan Kıraner, hem iş dünyasında hem de kişisel yaşamında dikkat çekici bir profil sergilemektedir.

Editör: Tuğba Akkesen