PUBG Sohbet Odası Görevi Nedir? PUBG Sohbet Odası Görevi Nasıl Yapılır? PUBG Sohbet Odası Görevi Nedir? PUBG Sohbet Odası Görevi Nasıl Yapılır?

S S Sport'un frekansına ilişkin bilgiler merak ediliyor. S Sport Türkiye'nin en çok izlenen spor programları arasında yer alıyor. S Sport'u hem internette hem de TV'de izleyebilirsiniz. Peki S Sport'un frekans değerleri neler? S Sport FEC bilgisi, polarizasyonu, sembolü ve TV frekansı nedir? S Sport kanalında mı? Digitürk'te S Sport hangi kanal? D-Smart'ta S Sport hangi kanal? Kablo TV'de S Sport hangi kanal? Detaylar burada...

S Sport Plus frekans 2023 S Sport Plus D-Smart kaçıncı kanal?

S Sport, yalnızca D-Smart platformunda yayın yapan Spor Smart 2 (o zamanki adı Smart Spor 2) kanalının 18 Mart 2017 tarihinde Saran Holding tarafından satın alınmasıyla en çok değişen kanal olmuştur. La Liga, Serie A, EuroLeague, Eurocup, Formula 1, NBA, WWE, UFC başta olmak üzere dünyanın en önemli spor organizasyonlarını yayınlamaktadır. Turkcell TV+, KabloTV ve tivibu platformlarında yayın yapmaktadır. Kablo TV Kanal 240'ta, Turkcell TV+ Kanal 77'de, Tivibu ise Kanal 73'te yayınlanıyor. Bulunduğu dijital platformların spor veya süper paketlerine dahil olup sadece HD görüntü kalitesinde şifreli yayın yapmaktadır. 12 Eylül 2020 tarihinde tivibu'da Kanal 73'e taşınmıştır. 4 Eylül 2020'de Digiturk'te, 7 Temmuz 2021'de blutv'de ve 1 Nisan 2022'de S Sport 2 ile Vodafone TV platformundan ayrılıyor. 10 Eylül 2022'de Saran Grup ve S Sport 2, ticari anlaşma sağlanamaması nedeniyle D-Smart platformundan çıkarıldı. Saran Holding'in UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Konferans Ligi'nin yayın hakları Exxen'e satılmış olsa da bunların bir kısmı maç ve maç özetlerinin ardından S Sport ve S Sport 2'de gösteriliyor. Ayrıca S Sport Plus'ın tüm özetleri ve 90 taksiti görüntülenebiliyor.

Değerleri

  • Uydu : TÜRKSAT 4A
  • Frekans : 12188
  • Polarizasyon : V (Dikey)
  • Sembol Oranı : 27500
  • FEC : 5/6