Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’nden aldığı ücret gündemdeydi! Gold Film açıklama yaptı Farah Zeynep Abdullah’ın Kızılcık Şerbeti’nden aldığı ücret gündemdeydi! Gold Film açıklama yaptı

Roman taklidiyle ünlenen Aymira Koçaklı evli mi? Eşi kim? Nereli? İşte çingene taklitiyle ünlenen ve son günlerde oldukça popüler olan Aymira Koçaklı hakkında güncel bilgiler.

Koçaklı'nın sosyal medya fenomeni olduğunu herkes biliyor. Roman taklidiyle tanınan fenomenin TikTok'ta 1.2 milyon ve Instagram'da 409 bin takipçisi bulunuyor.

Roman taklidiyle ünlenen Aymira Koçaklı evli mi? Eşi kim? 

Sosyal medya platformlarında fenomenlerin mal varlıkları ve lüks yaşam tarzları giderek daha fazla ilgi çekerken, Aymira Koçaklı da bu isimler arasında yer alıyor. 1998 doğumu olan ve 24 yaşında olduğu bilinen Koçaklı, TikTok'ta yayınladığı videolarla tanınıyor. Özellikle roman şivesiyle konuştuğu içerikler ile dikkat çeken Koçaklı, güzellik merkezi işletmeciliğiyle de adından söz ettiriyor.

aymira-kocakli-1

Kısa sürede birçok şubesi bulunan güzellik merkezleriyle iş dünyasında hızla yükselen Koçaklı, sosyal medya hesapları üzerinden de lüks yaşamını sergiliyor. Ancak, bazı sosyal medya fenomenleri gibi o da mal varlığı ve yaşam tarzıyla dikkatli bir inceleme altında​​.