Fenerbahçe’den Real Madrid’e transfer olan genç yetenek Arda Güler, yapılan bu transfer sonrası dünya basınında büyük ses getirmişti. Genç futbolcunun Real Madrid transferi sonrası çıktığı maçlarda da gol atması adından sıkça bahsedilmesine neden olmuştu.

Son çıktığı maçlarda da iyi performans gösteren Arda Güler, Fenerbahçe’nin eski futbolcularından Roberto Carlos ile beraber yayına çıktı. Roberto Carlos yayının bitmesine az bir süre kalmışken Arda Güler’i yaptığı hareket ile şaşırttı.

Süper Lig ekipleri istiyordu o takıma gidiyor! Yüz yılın transferi geliyor Süper Lig ekipleri istiyordu o takıma gidiyor! Yüz yılın transferi geliyor

Roberto Carlos, Arda Güler’i Yaptığı Hareketle Şaşkına Çevirdi 2

Yayın esnasında Arda Güler’in İspanyolca röportaj vermesi ve Real Madrid taraftarına seslenen Arda Güler, "Teşekkür ederim Madridistalar. İlginiz için teşekkür ederim" dedi.

Yayın sonunda konuşma yapan Roberto Carlos ise, yayında Türkçe konuşarak, Çok teşekkürler kardeşim" ifadelerini kullandı. Carlos’un Türkçe konuşması sonrası Arda Güler şaşkınlığını gizleyemedi.

Editör: Çağrı Arcaklioglu