Türk spor kulüplerinden Fenerbahçe'nin 1907 Fenerbahçe Derneği, taraftarların gözde mekanlarından birisi olarak gösteriliyor. Derneğin Başkanı olan Rıfat Perahya ise kamuoyunda araştırılan isimlerin başında gelmekte. Bizler de sizler için Rıfat Perahya'nın kim olduğunu araştırdık. Peki, Rıfat Perahya kimdir? 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya kaç yaşında ne iş yapıyor? gibi soruların cevaplarını haberimizde bulabilirsiniz. İşte konu hakkındaki ayrıntılar... 

Rıfat Perahya kimdir?

Rıfat Perahya, Uluslararası İlişkiler lisans derecesini Tufts Üniversitesinden, devamında ise yüksek lisansını Bahçeşehir Üniversitesi Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi Bölümünde tamamlamış bir profesyoneldir. Evli ve 2 çocuk babası olan Perahya; İngilizce, Fransızca ve İspanyolca dillerini iyi derecede kullanabilmektedir.

1954 yılında kurulan aile şirketi İntermobil Otomotiv'e 2005 yılında katılan Perahya, uzun yıllardır şirketin Genel Müdürlük görevini başarıyla sürdürmektedir. Bu süreçte şirketin büyümesine ve gelişimine önemli katkılarda bulunmuş ve yönetimindeki başarılı adımlarla dikkat çekmiştir.

Rıfat Perahya

Gönül Boran Özüpak milletvekili mi? Gönül Boran Özüpak aslen nereli? Gönül Boran Özüpak milletvekili mi? Gönül Boran Özüpak aslen nereli?

1907 Fenerbahçe Derneği Başkanı Rıfat Perahya kaç yaşında?

Rıfat Perahya'nın liderlik yetenekleri ve uzmanlığı, şirketin sektördeki konumunu güçlendirmiş ve başarılı projelere imza atmıştır. Kendisini iş dünyasında saygın bir isim olarak kanıtlamış olan Perahya, profesyonel kariyerinde önemli başarılar elde etmiştir. 1907 Fenerbahçe Derneğinin de Başkanı olarak kamuoyunda bilinen Rıfat Perahya, genç yaşına rağmen oldukça sağlam başarılar elde ederek göz üstünde olmaya devam etmektedir. 

Rıfat Perahya ne iş yapıyor?

Rıfat Perahya, otomotiv endüstrisinde çalışma geçmişi olan deneyimli Genel Müdür. Pazarlama Yönetimi, Müzakere, İş Planlaması, Stratejik Planlama ve İş Geliştirme konularında yetenekli bir isim olarak tanınıyor. Bahçeşehir Üniversitesinde Stratejik Pazarlama ve Marka Yönetimi üzerine yüksek lisans derecesine sahip güçlü girişimcilik yeteneklerine sahip bir profesyonel olan Rıfat Perahya aynı zamanda 1907 Fenerbahçe Derneği Başkanıdır.