Pursaklar Belediyesi’ne bağlı Nezaket Okulları’nda eğitim gören minikler, 2023-2024 eğitim yılını başarıyla tamamlayarak mezun oldu. Nezaket Okulları'nda eğitim gören öğrencilere yönelik düzenlenen yıl sonu mezuniyet töreni, Devlet Tiyatroları Pursaklar Sahnesi'nde gerçekleştirildi. 

Pursaklar’ın Minikleri Mezun Oldu  (1)

Törene Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, minik öğrencilerin aileleri ve çok sayıda davetli katıldı. Başkan Çetin, öğrenci ve velilerin heyecanına ortak oldu, mezun olan öğrencilere başarılar diledi. 

Pursaklar’ın Minikleri Mezun Oldu  (3)

ASKİ duyurdu: 24 Haziran'da Beypazarı'nda su kesintisi yaşanacak ASKİ duyurdu: 24 Haziran'da Beypazarı'nda su kesintisi yaşanacak

Tören sırasında öğrenciler, hazırladıkları çeşitli gösteriler ve dans koreografileri ile sahne aldı. Miniklerin sergilediği performanslar izleyicilerden büyük beğeni topladı. Özellikle minik hafız öğrencinin gerçekleştirdiği Kur'an-ı Kerim okuma sahnesi, izleyenleri hayran bıraktı. Etkinlikler, minik öğrencilerin kep atma töreni ile sona erdi. Tören sonunda öğrenciler, Başkan Çetin ile birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. 

Pursaklar’ın Minikleri Mezun Oldu  (4)

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, törende yaptığı konuşmada, Nezaket Okulları’nda eğitim gören minik öğrencilerin mezuniyet töreninde bulunmaktan büyük mutluluk duyduğunu belirtti. “Geleceğin teminatı olan çocuklarımızın başarılarını görmek bizleri gururlandırıyor” diyen Çetin, öğrencilere eğitim hayatlarında başarılar dileyerek, törende emeği geçen öğretmen ve öğrencilere teşekkür etti. 

Pursaklar’ın Minikleri Mezun Oldu  (2)

HABER: SEMA TÜRKEL

Editör: Sema Türkel