Kahramankazan Gücü Spor U18 A Ligine Yükseldi! Başkan Çırpanoğlu'ndan Büyük Jest Kahramankazan Gücü Spor U18 A Ligine Yükseldi! Başkan Çırpanoğlu'ndan Büyük Jest

Pursaklar Belediyesi, ulaşımda kaliteyi artırmak ve ilçedeki araçların trafikteki seyrini daha güvenli hale getirmek için yol yenileme çalışmalarına devam ediyor. 

Pursaklar’da Yol Yenileme Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor  (3)

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin’in 5 yıllık hizmet süresi boyunca, belediye ekipleri ilçenin farklı noktalarında yol yenileme çalışmaları gerçekleştirdi. Bu süre zarfında 828 sokak, asfalt, beton yol ve kilitli parke taşı döşeme çalışmalarıyla modern ve estetik bir görünüme kavuştu. 

YENİ DÖNEMDE ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR 

31 Mart yerel seçimlerinin ardından yeniden belediye başkanı seçilen Ertuğrul Çetin, ilçede başlatılan çalışmalara hız kesmeden devam ediyor. Pursaklar’da vatandaşların bozuk ve tahrip olmuş yollarda sıkıntı çekmemeleri adına belediye ekipleri, yol yenileme çalışmalarına aralıksız devam ediyor. 

Pursaklar’da Yol Yenileme Çalışmaları Hız Kesmeden Devam Ediyor  (2)

Pursaklar Belediyesi, ilçenin daha estetik, güvenilir ve konforlu yollara sahip olması için ASKİ, EnerjiSA, Telekom ve BaşkentGaz’ın alt yapı çalışmaları nedeniyle deforme olan her sokağa anında müdahale ediyor. Asfalt serimi, beton yol ve kilitli parke taşı döşeme çalışmaları ile Pursakların sokakları modern ve yepyeni görünüme kavuşturuyor. 
 
Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, İlçenin dört bir yanında, gece-gündüz demeden, yaz-kış demeden yol yenileme çalışmalarına devam ettiklerini belirterek, “Belediye olarak belirlediğimiz planlama ve program çerçevesinde gece gündüz demeden yol yenileme çalışmalarına devam ediyoruz. İlçemizde altyapısı tamamlanmış noktalarda yollarımıza hemen müdahale ederek modern ve sağlıklı hale getiriyoruz. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada ilçemizin yaşam standartlarının yükselmesine katkı sunma hedefiyle çalışmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı. 

İHA

Editör: Sema Türkel