Ankara'nın Pursaklar Belediyesi, Selçuklu Meydanında 30 Ağustos Zafer Bayramını sanatçı Ali Kınık’ın katılımlarıyla kutlayacak.
Pursaklar Belediyesi, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı coşkuyla kutlamak için hummalı bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor. Belediye, 30 Ağustos Zafer Bayramını Ali Kınık’ın katılımlarıyla kutlayacak.

TÜM VATANDAŞLARIMIZI BEKLİYORUZ
Zafer Bayramını büyük bir coşku ile kutlamak için hazırlıklar yaptıklarını ifade eden Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, ‘‘Vatanın bölünmez bütünlüğü için birlik ve beraberlik içerisinde verilen mücadelenin ardından kazanılan büyük zaferin 101.yıl dönümünde hemşerilerimize güzel bir program hazırlıyoruz. Ülke topraklarımızın düşman işgalinden kurtuluşunu kutlayacağımız zafer günün kutlama etkinliğimize tüm vatandaşlarımızı bekliyoruz’’ dedi.
29 Ağustos Salı günü Ali Kınık’ın katılımları ile gerçekleştirilecek olan Zafer Günü kutlamaları saat 20.30’da Pursaklar Saray Mahallesi Selçuklu Meydanında gerçekleştirilecek.

Pursaklar’da Ali Kınık rüzgarı esecek (2)

Ankara'nın önde gelen isimleri bu toplantıda buluştu! Önemli projeler görüşüldü Ankara'nın önde gelen isimleri bu toplantıda buluştu! Önemli projeler görüşüldü

İHA