Belediye ekipleri, Nezaket Okullarında fiziki şartları daha sağlıklı bir hale getirmek amacıyla yaz döneminde yoğun bir çalışma sürecine girdi. Çalışmalar kapsamında sınıflar, ortak kullanım alanları ve okulların diğer bölümleri detaylı bir şekilde kontrol edilerek eksiklikler gideriliyor.

Bakım ve onarım çalışmaları sırasında belediye ekipleri, okulların en ince ayrıntısına kadar her noktasını kontrol ediyor. Bu kontroller sırasında tespit edilen tüm eksiklikler titizlikle gideriliyor. Öğrencilerin eğitim alacakları ortamların hijyenik ve sağlıklı olması için zeminler, duvarlar, sıhhi tesisat ve elektrik sistemleri gibi birçok alanda yenileme ve onarım çalışmaları gerçekleştiriliyor.

Ankara sanayi bölgesinde korkutan yangın! Ankara sanayi bölgesinde korkutan yangın!

Pursaklar Belediyesi Nezaket Okullarında Bakım Ve Onarım Çalışmaları Başlattı (2)
ÇOCUKLARIMIZA EN İYİ EĞİTİMİ, EN KALİTELİ ORTAMLARDA VERMEK ADINA HAZIRLIKLARIMIZI YAPIYORUZ
Öğrencilerin en iyi ortamlarda eğitim alabilmeleri için Nezaket Okullarında hummalı çalışmalara başladıklarını ifade eden Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin; ‘‘Geleceğimizin mimarı olacak olan çocuklarımızın sağlıklı ortamlarda eğitim alabilmeleri için yaz dönemi ile birlikte Nezaket Okullarımızda genel bakım-onarım çalışmalarına başladık. Çocuklarımıza en iyi eğitimi, en kaliteli ortamlarda vermek adına hazırlıklarımızı yapıyoruz. Ailelerimizin gönül rahatlığı ile çocuklarını emanet edecekleri bir ortam sağlıyoruz. Geleceğimizin teminatı olan çocuklarımız her şeyin en iyisine en güzeline layık’’ dedi.

Kaynak: İHA