Pursaklar Belediyesi tarafından organize edilen Pursaklar 2. Kitap Günleri'nde birbirinden değerli yazarlar, okuyucularla bir araya gelmeye devam ediyor. 18 Şubat tarihine kadar devam edecek olan etkinlikte, 101'in üzerinde yayınevi ve 65 yazarın katılım sağladığı, 17 farklı konuşmacının yer aldığı söyleşi programları düzenleniyor. Ayrıca, her gün yerel yazarlar imza gününde kitapseverlerle buluşuyor. Üç günde rekor katılım sağlayan vatandaşların ilgi ve beğenisini kazanan organizasyon, "Okuyan Şehir Pursaklar" sloganıyla anılıyor.

İYİ Parti Ankara adayı ‘ilk işimiz’ diyerek Kent Konseyi’ni hedef gösterdi! İYİ Parti Ankara adayı ‘ilk işimiz’ diyerek Kent Konseyi’ni hedef gösterdi!

Okuyan Şehi̇r Pursaklar

OKUYAN ŞEHİR PURSAKLAR

Pursaklar Belediye Başkanı Ertuğrul Çetin, Pursaklar 2. Kitap Günleri'ne gösterilen yoğun ilgiden memnuniyet duyduklarını belirterek, "7’den 70’e tüm hemşehrilerimiz kitap almak, değerli yazarlarımızın imza ve söyleşilerine katılmak, çeşitli aktivitelerde yer almak için Yaşam Merkezimizi ziyaret ediyor. Kitapseverlerin ilgiyle takip ettiği, içeriği dopdolu çok güzel bir programlarımız oluyor. Özellikle söyleşilerin doluluğu, yazarlarımızın imzalarındaki sıralar ne kadar doğru bir iş yaptığımızın en açık göstergesidir. Okuyan şehir Pursaklar. Pursaklar 2. Kitap Günleri artık sadece Pursaklar’da değil Ankara genelinde takip edilen bir etkinlik haline dönüştü. Tüm kitapseverleri etkinliğimize katılmaya davet ediyorum" ifadelerini kullandı. 

Pursaklar 2. Kitap Günleri kapsamında Hayati İnanç, Nurullah Genç, Bekir Develi, Hatice Kübra Tonga, Kuklamanya, Adem Karafilik ve Sinan Yağmur'un söyleşi ve imza günleri düzenlendi. Önümüzdeki günlerde ise Erhan Şibik, Sinan Akyüz, Ayşegül Sözen Dağ, Gri Koç, Sertaç Abi, Bahadir Yenişehirlioğlu, Merve Gülcemal, Sıtkı Aslanhan, İkbal Gürpınar ve kapanış programında Serdar Tuncer okuyucularıyla buluşacak.

Haber: Tuğba Akkesen