Uluslararası popüler markalar arasında yer alan Pull and Bear, İsrail malı olup olmadığı, kaç yılında nerede kurulduğu merak ediliyor. Peki, Pull and Bear kimin, hangi ülkenin malı? Pull and Bear İsrail malı mı? Sizler için araştırdık. İşte haberin detayları…

PULL AND BEAR KİMİN?

Pull and Bear, 1986 yılında İspanya’da kurulmuştur. Pull and Bear, giyim ve moda aksesuarları markasıdır. İlk New Wear, S.A. ismiyle kurulmuştur.

Marka 1992'den itibaren Portekiz'deki ilk mağazalarının açılışıyla birlikte uluslararası bir şekilde büyümeye başlamıştır.

1995 yılında Pull&Bear Yunanistan ve Malta’da şube açarak hızlı bir şekilde her iki pazarda da güçlü bir konum kazanmıştır.

Pull And Bear1

İsrail’de ilk mağazasını ise 1997 yılında açmıştır. 1998 yılında ilk web sitesini kurmuş ve Kıbrıs'ta da şubeleri açılmıştır.

2001 yılarında ise Birleşik Arap Emirlikleri, İrlanda ve Venezuela pazarlarına girdi.

2005 Fransa, İtalya, Türkiye ve Çek Cumhuriyeti'nde ilk mağazalarını açmıştır.

Pull and Bear binlerce ülkeye şube açarak uluslararası bilinen bir marka haline gelmiştir.

AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler kimdir? Abdullah Güler kaç yaşında nereli ve nerenin milletvekili? AK Parti Grup Başkanı Abdullah Güler kimdir? Abdullah Güler kaç yaşında nereli ve nerenin milletvekili?

Pull And Bear2

PULL AND BEAR HANGİ ÜLKENİN MALI?

Pull and Bear, İspanya’ya ait bir markadaır. Pull and Bear, Inditex'in yedi markasından biridir. Inditex'in merkezi de İspanya'nın Arteixo şehri bulunmaktadır. Inditex Grup'a (Zara, Pull&Bear, Massimo Dutti, Bershka, Stradivarius, Oysho, Zara Home ve Uterqüe) ait olan Pull&Bear 76 pazarda 970'den fazla mağaza ve online mağaza ile varlık göstermektedir.

PULL AND BEAR İSRAİL MALI MI?

Pull and Bear, İsrail malı değildir. Markanın sahibi, İspanya'nın en zengin iş insanı olan Amancio Ortega'dır.