Radyoda sesli günlük tutan ve Pucca'nın kim olduğu google aramalarda araştırılıyor. Peki Pucca'nın gerçek adı nedir? Pucca kimdir? İşte merak edilenler...

Pucca'nın gerçek adı nedir?

Asıl adı Selen Pınar Işık olan Pucca, 1987 yılında İzmir Karşıya'da doğdu. Karşıyaka kız lisesinden mezun olduktan sonra Ankara'da Radyo, Televizyon, Sinema ve ardından Gazetecilik okudu.

Anne ve babası genç yaşta boşanırken Pucca 6-8 yaşına kadar annesinin yanında kaldı. Üvey baba tacize uğrayınca kız kardeşiyle birlikte babasının yanında kalmaya başladı.

Pucca kaç yaşında?

Pucca 1987 yılında doğmuştur ve 2023 yılında 36 yaşındadır.

Pucca Nasıl Ünlü oldu?

Pucca bu etkinlikleri nasıl sürdürdüğünü şöyle anlatıyor: "Radyoda 'sesli günlük' kullanıyordum. Resim çizmekten ev sahibimin zorbalığına, sevgilimden ojelerime kadar başıma neler geldiğini görebiliyordum. Sonra ben de baktım. Bir televizyon kanalına takıldım ve kurgu yaparken vs. her şeyi buldum."

Twitter fenomeni Pucca, eski sevgilisini utandırmak için açtığı blogu ve Twitter hesabının ciddi bir takip kesintisi alması ve bir olay yaşanması üzerine, 'Küçük Aptalın Büyük Dünyası' adlı kitaplarıyla kısa sürede üst listeye girdi. ' ve 'Ve Diğer Her Şey'.

Semahat Sevim Arsel kimdir ne iş yapar? Semahat Arsel serveti kime kaldı? Semahat Sevim Arsel kimdir ne iş yapar? Semahat Arsel serveti kime kaldı?

Kitaplarında ve blogunda; Eski sevgilileri, akrabaları hakkında nefret ettiği şeyler ve müstakbel kayınvalidelerine söylediği sözler nedeniyle Marilyn Monroe'nun portrelerini her yere sakladı. Ancak imza gününde Pucca gerçek işlemleri açıkladı.