PTO OSB ALTYAPISI İÇİN İHALE DÜZENLENCEK

Bu haber 17 Eylül 2022 saat 11:13 'de eklendi.

PTO Organize Sanayi Bölgesinin yol, atıksu, yağmursuyu, içmesuyu, elektrik şebekesi ve telekom inşaatlarından müteşekkil altyapı işleri ihale ile yaptırılacak.

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığının kredi desteği ile yapılacak Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi II. Etap (100 Ha) alanına ait altyapı ve YG-AG elektrik şebekesi yapım işi, birim fiyat esası ve birim fiyatların her biri için geçerli olmak üzere işin tümüne indirim verilmek suretiyle, kapalı zarf teklif alma usulü ile ihale edilecek. İlan.gov.tr’de yer alan ilanda işin bitiş süresi 15.12.2023 tarihine kadar, keşif bedeli 72.441.300 TL, geçici teminat bedeli ise 2.173.239 TL bilgileri yer aldı. Çankaya’da bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yeni Hizmet Binasında yapılacak olan ihale 20 Eylül 2022 tarihinde Saat 10:00’da gerçekleştirilecek.

İHALE DOKÜMANI 1000 TL

İhale ilanında ayrıca “İhale dokümanı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yeni Hizmet Binası Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı Eskişehir Yolu 2151. Cad. No: 154  1. Kat 155 nolu odasında veya Polatlı Ticaret Odası Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyet Başkanlığının Çekirdeksiz Mah. Polatlı Ticaret Odası 2. cad. No:7 Polatlı / ANKARA adreslerinde görülebilir veya 1000 TL karşılığı Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Yeni Hizmet Binası Mustafa Kemal Mah. Dumlupınar Bulvarı Eskişehir Yolu 2151. Cad. No: 154 1. Kat 155 nolu odasından temin edilebilir. İhaleye teklif verecek olanların ihale dokümanını satın almaları zorunludur.” Denildi. Ayrıntılı bilgi için Basın İlan Kurumu sitesi ilan.gov.tr’yi ziyaret edebilirsiniz.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.