İsrail ve Hamas arasındaki çıkan savaşta en çok zararı siviller görüyor. Hal böyle olunca dünyada çoğu ülkede İsrail'e karşı büyük tepkiler ortaya çıkıyor. Vatandaşlar İsrail’i protesto etmek için ürünlerini kullanmamaya başlıyor. Vatandaş hangi ürünün İsrail malı olduğunu merak ediyor.

Peki, Pril İsrail malı mı? Pril'in sahibi kim? Pril hangi ülkeye ait? Pril İsrail'in markası mı? Sorularını sizler için cevaplandırdık.

Pril, ilk olarak Henkel'in iştiraki olan "Böhme Fettchemie" tarafından 1951 yılında toz bulaşık deterjanı olarak üretildi. Ardından, 1959 yılında sıvı formu da piyasaya sürüldü. Ülkemize ise 1973 yılında Türkiye'nin ilk bulaşık temizleyicisi olarak yer aldı.

Pril markası İsrail kökenli değildir. Pril, Almanya merkezli bir şirket olan Henkel tarafından üretilmektedir.

Henkel, dünya çapında faaliyet gösteren bir şirket olup, temizlik ve hijyen ürünleri alanında uzmanlaşmıştır. Pril de bu ürün yelpazesine dahildir ve mutfak temizliği için yaygın olarak tercih edilen bir markadır.

Yeni Düzce İl Kültür Ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu kimdir kaç yaşında nereli? Yeni Düzce İl Kültür Ve Turizm Müdürü Esra Alemdaroğlu kimdir kaç yaşında nereli?

Bu nedenle, Pril'in İsrail malı olduğunu iddia etmek yanlış olacaktır. Ürünlerinin arkasında Almanya'nın güvenilir ve kaliteli imzasını taşıyan bir marka olan Pril'i gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.