Özel Halk Otobüsü esnafı isyan etti: Bizim esas meselimiz, mazot fiyatları ve hükümet Özel Halk Otobüsü esnafı isyan etti: Bizim esas meselimiz, mazot fiyatları ve hükümet

Polatlı’da mevsim normallerinin üzerinde seyreden sıcaklık ile birlikte Polatlı Şehit Ailelerine Hizmet Derneği Polatlılı vatandaş için gece gündüz demeden çalışan yunuslar ve polis ekiplerine soğuk su ve dondurma ikramında bulundu.

POLŞAHDER’den polislere soğuk ikram (2)

Polatlı Şehit Ailelerine Hizmet Derneği Başkanı Savaş Dinçer ve yardımcısı Cabbar Çepur, yunuslara ve polis ekiplerine yanlarında olduğunu hissettirerek çalışmalarına başarılar diledir.

POLŞAHDER’den polislere soğuk ikram (4)

KARINCA KARARINCA ONLARA YANLARINDA OLDUĞUMUZU HİSSETTİRDİK

Konuya ilişkin açıklama yapan Polatlı Şehit Ailelerine Hizmet Derneği şu ifadelere yer verdi; “24 saat görev yapan Polatlı’da canımıza malımızı koruyan ve son zamanlarda yaptıkları trafik ve uyuşturucu uygulamaları ile başarılı çalışmalar yapan yunuslar ve polis ekipleri ne hem destek vermek hem de bu 42 derecede sıcak günde görev yapan ekiplerin yanlarında olmak için soğuk su ve dondurma ikramında bulunduk. Karınca kararınca onlara yanlarında olduğumuzu hissettirdik. Çalışmalarında başarılar diledik. Başta Polatlı emniyet müdürümüz Murat Güneş olmak üzere amirlerimize komiserlerimize ve tüm polis teşkilatına görevlerinde başarılar diliyoruz. Rabbim hayırlı başarılı sağlıklı görevler yapmayı nasip etsin.”

POLŞAHDER’den polislere soğuk ikram (3)

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ