Türkiye Kadınlar Futbol Ligi'nde heyecan dorukta. Bu hafta oynanan maçlardan birinde Polatlıspor Kadın Futbol Takımı, kendi sahasında konuk ettiği Yozgat Yurdum Gençlik Spor Kadın Futbol Takımı'na 2-1 yenildi. Mücadelede heyecan dorukta geçerken, Yozgat Yurdum Gençlik Spor takımı sahadan galip ayrıldı.

Maç sonrası açıklamalarda bulunan Polatlıspor Kadın Futbol takımı şube sorumlusu ve aynı zamanda basın sözcüsü Adem Aymaz, ‘’ Aslında güzel oynadık pozisyonlara da girdik İlk yarı 43. dakikada golü bulduk. Devreye soyunma odasına galip girdik, ikinci yarı başladı. 50. dakikada kalecimizin çok büyük hatasından golü yedik. Orta sahadan şut attı rakip, kalecimiz topu alayım deyince öne çıkınca top sekti kaleciyi aştı golü yedik berabere olduk. Daha sonra ataklar karşılıklı olarak yaptık ancak yine kendi sahamızda top kaptırınca rakipte kaleciyle karşı karşıya kaldı gol yaptı iki bir öne gençti rakip. Ondan sonra yüklendik ataklarımız sıklaştırdık gol atamadık müsabaka 2/1 olarak bitti’’ ifadelerini kullandı.

Desteklerine forma hediyesi geldi! Hemşehrilerini sahada yalnız bırakmadılar Desteklerine forma hediyesi geldi! Hemşehrilerini sahada yalnız bırakmadılar

ÇAĞRI ARCAKLIOĞLU