Polatlı Devlet Hastanesi'nin önünde saat 18.00 sularında korkunç bir kaza meydana geldi. Suriye uyruklu mevsimlik tarım işçilerini taşıyan bir servis, tıra ve lüks araca çarptı. Mevsimlik işçileri taşıyan aracın şoförü ağır olmak üzere yaklaşık 28-29 kişinin yaralandığı belirtildi.

"DURUMLARI YÜZDE 90 İYİ"

Meydana gelen bu korkunç kazanın ardından yaralıların akrabası olan Mehmet Anyug kazayla ilgili açıklamalarda bulundu. Anyug, "Kaza, işçilerin tarla dönüşünde meydana geldi. Seyir halinde olan öndeki araç, duran bir araca çarpmamak için direksiyonu kırmış. Arkadan gelen tır da servis aracına çarpmış. İşçilerin hepsi Polatlı'da ikamet ediyor. Hepsinin kimlikleri var. Tahminen 28-29 kişi yaralı var. 4 kişi Ankara'ya sevk edildi, bunların içinde çocuklar da var. Durumları yüzde 90 iyi" ifadelerine yer verdi.

Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan açıklama geldi... Yasa dışı su ürünleri için yeni denetim sistemi bugün başladı Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan açıklama geldi... Yasa dışı su ürünleri için yeni denetim sistemi bugün başladı

HABER: KADİR BUĞRA TOPKAYA