POLATLI’DA TOPLANTI VE GÖSTERİ YÜRÜYÜŞÜ YER VE GÜZERGAHI BELLİ OLDU

Bu haber 13 Aralık 2022 saat 9:20 'de eklendi.

Polatlı Kaymakamlığı tarafından Polatlı’da toplantı ve gösteri yürüyüşü yer ve güzergahı belirlendi.

Polatlı Kaymakamlığı tarafından 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanunun 6 ncı maddesi ve 08/08/1985 tarih ve 18836 sayılı Resmi Gazetede yayınlanarak yürürlüğe giren 2911 sayılı Toplantı ve Gösteri Yürüyüşleri Kanununun Uygulanmasına Dair Yönetmeliğin 3 üncü maddesinin birinci fıkrası gereğince Polatlı’da toplantı ve gösteri yürüyüşü yer ve güzergahı belirlendi.

İLK TOPLANMA  ALANI 1

Fatih Mahallesi Atatürk Caddesi ile  Çamlıca Caddesinin kesiştiği (Yunus Market Yanı)  yaklaşık 4000 m² lik alan.

İLK TOPLANMA  ALANI 2

Mehmet Akif Mahallesi Karamustafa Caddesi ile Rauf Denktaş Caddesi’nin kesiştiği (Yavuz Selim Bıyıktay Parkı)  yaklaşık 3000 m² lik alan.

YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI 1

Fatih Mahallesi Atatürk Caddesi Çamlıca Caddesi kavşağı ile Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi, Turan Caddesi, Ankara Caddesi kavşağında bulunan Cumhuriyet Meydanı arasında kalan yaklaşık 1500 m’ lik güzergâh.

YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI 2

Mehmet Akif Mahallesi Rauf Denktaş Caddesi Karamustafa Caddesi, İnönü Caddesi Atatürk Caddesini takiben Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Caddesi, Turan Caddesi, Ankara Caddesi kavşağında bulunan Cumhuriyet Meydanı arasında kalan yaklaşık 1200 m’ lik güzergâh.

TOPLANTI YERİ (MİTİNG ALANI)1-2

Cumhuriyet Meydanı 2500 m² lik alan.

DAĞILIŞ YÖNLERİ

Atatürk Caddesi Doğu ve Batı istikametleri, Ankara Caddesi, Turan Caddesi, Sivrihisar Caddesi, Altay Caddesi, Sümer Caddesi, Eti Caddesi, Garnizon Caddesi, Menekşe Caddesi, Menderes Caddesi istikametleri.

AFİŞ VE PANKART ASMA YERLERİ

Cumhuriyet Mahallesi Devlet Demir Yolları Gar Binasının Atatürk Caddesindeki istinat duvarına ve miting alanının 50 metre civarını kapsayan kamu binaları dışındaki yerlere afiş ve pankart asılabilir.

İLK TOPLANMA ALANI

Esentepe Mahallesi Gençlik Caddesi Bizim Market karşısında bulanan geniş alan 1500 m² lik geniş alan.

YÜRÜYÜŞ GÜZERGAHI

Esentepe Mahallesi Gençlik Caddesi, Koşay Caddesi  takiben Akıncılar Caddesi arasında kalan yaklaşık 450 m’ lik güzergah.

TOPLANTI YERİ (MİTİNG ALANI)

Esentepe Mahallesi Akıncılar Caddesi ile  Koşay Caddesinin kesiştiği noktada bulunan alan yaklaşık 3000 m² lik alan.

DAĞILIŞ YÖNLERİ

Akıncılar Caddesi, Koşay Caddesi, Gençlik Caddesi istikametleri.

AFİŞ VE PANKART ASMA YERLERİ

Miting alanı çevresi ve  yürüyüş güzergahını kapsayan  kamu binaları dışındaki yerlere afiş ve pankart asılabilir.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.