Ankara'nın Polatlı ilçesinde bugün sabah saatlerinde meydana gelen trajik bir trafik kazasında bir aile hayatını kaybetti. Kazada bir kişi de yaralandı.

Polatlı Kaza (1)

Göksu Parkı, yelken gösterisine ev sahipliği yapacak Göksu Parkı, yelken gösterisine ev sahipliği yapacak

Kaza, saat 06:30 civarında, Ankara-Eskişehir yolu üzerindeki organize sanayi bölgesi yakınlarında gerçekleşti. Bursa istikametine seyir halinde olan 16 AEF 142 plakalı hafif ticari araç, kontrolden çıkarak yolun orta refüjündeki bariyerlere çarptı ve takla attı. Yaklaşık 50 metre sürüklenen araç, demiryolu köprüsünün bir ayağına çarparak durdu.

Polatlı Kaza (2)

Kazada araçta bulunan sürücü ve iki kadın yolcu olay yerinde hayatlarını kaybetti. İki yaralı ise ilk müdahalenin ardından Bilkent Şehir Hastanesi'ne sevk edildi. Ancak ağır yaralı olan bir kişi, doktorların tüm çabalarına rağmen kurtarılamadı.

Kazanın nedeni tam olarak bilinmezken, olayda ölenlerin bir aile olduğu öğrenildi. Polis ekipleri kaza ile ilgili inceleme başlattı.

Polatlı Kaza

Bu feci kaza, trafik kurallarına uymanın ve dikkatli araç kullanmanın ne kadar önemli olduğunu bir kez daha gözler önüne serdi. Yetkililer sürücülere trafik kurallarına uymaları ve dikkatli araç kullanmaları konusunda uyarıda bulundu.