Polatlı Belediyesi, Anneler Günü dolayısıyla özel bir etkinlik düzenledi. 12 Mayıs Pazar günü saat 14.00'te Fatih Mahallesi Tek Taş Düğün Salonu'nda gerçekleşen program, yoğun katılımla ve coşkuyla kutlandı.

Geleneksel hale gelen Anneler Günü programı, Polatlılı kadınların büyük ilgisiyle karşılandı. Ücretsiz olarak düzenlenen etkinlikte, katılımcılar eğlenceli aktiviteler, ikramlar ve sürpriz hediyelerle keyifli bir gün geçirdi. Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya’nın eşi Şaduman Yıldızkaya’nın katılım sağladığı programda kadınlar doyasıya eğlendi.

Polatlı'da Anneler Günü Coşkusu Özel Program Yoğun Katılımla Gerçekleşti! (3)

Başkan Çepur, esnafın kredi faizlerine tepki gösterdi Başkan Çepur, esnafın kredi faizlerine tepki gösterdi

SALON DOLUP TAŞTI

Anneler Günü'ne özel olarak hazırlanan anlamlı program, salonun dolup taşmasına sebep oldu. Katılımcılar, etkinliğin duyurulmasından itibaren büyük bir merak ve heyecanla programa katılarak annelerin bu özel gününü birlikte kutladılar.

Polatlı Belediyesi'nin düzenlediği Anneler Günü Özel Programı, yıllardır devam eden bir geleneğin bir parçası olarak şehirdeki annelerin bir araya gelip mutlu anlar yaşamasını sağladı. Bu tür etkinliklerin toplumsal dayanışma ve birlik duygusunu güçlendirdiği gözlemlendi.

Polatlı'da Anneler Günü Coşkusu Özel Program Yoğun Katılımla Gerçekleşti! (1)

BAŞIMIZIN TACI TÜM HANIMEFENDİLERİN ANNELER GÜNÜ KUTLU OLSUN

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “Anneler Günü Özel Programımızı muhterem hanımefendilerin yoğun ilgisiyle; konserler, çekilişler ve eğlenceli anlar eşliğinde her yıl olduğu gibi salonlara sığmayarak tamamladık. Değerli şehit anneleri ve fedakar engelli anneleri başta olmak üzere başımızın tacı tüm hanımefendilerin Anneler Günü Kutlu Olsun.” dedi

Polatlı'da Anneler Günü Coşkusu Özel Program Yoğun Katılımla Gerçekleşti! (4)

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ