19 Mayıs Cuma günü gerçekleştirilecek olan tören ve kutlama programı saat 09.30’da Cumhuriyet Meydanı’nda Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayacak. Çelenk sunumunun ardından saygı duruşunda bulunulacak, daha sonra İstiklal Marşı okunacak.

Kutlama programı saat 10.30’da Yeni Kapalı Spor Salonu'nda devam edecek. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından protokolün yerini almasıyla birlikte İlçe Gençlik ve Spor Müdürü İrfan Aytekin’in konuşması sonrasında öğrenciler tarafından günün anlam ve önemini belirten konuşma yapılacak, halk oyunları gösterisi yapılacak, şiirler okunacak ve Atatürk’ün Gençliğe Hitabesi ardından Gençliğin Ata’ya cevabı okunacak. 

Daha sonra İlçe Gençlik ve Spor Müdürlüğü “Halk oyunları, taekwondo, güreş ve jimnastik" gösterileri düzenlenecek.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri kapsamında Yeni Kapalı Spor Salonu'nunda Tekvando,Jimnastik, Kick-Boks ve Bilek güreşi birçok spor gösterileriyle program renklendirecek.

Törenlerin düzen içerisinde yürütülmesi için gerekli trafik ve güvenlik önlemleri İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından sağlanacak.

Polatlı Borsası buğday arpa fiyatları, Polatlı Borsası 30 Mayıs 2023 güncel hububat fiyatları Polatlı Borsası buğday arpa fiyatları, Polatlı Borsası 30 Mayıs 2023 güncel hububat fiyatları

HABER:ARDA ÖZDEN