Polatlı Zafer Ortaokulu, 44 yıllık öğretmenlik hayatına son veren Matematik Öğretmeni İsmet Atak için duygusal bir veda töreni düzenledi. Emekliye ayrılan Atak, öğretmenler ve öğrenciler tarafından hazırlanan sürpriz etkinlikte duygusal anlar yaşadı.

Polatlı Zafer Ortaokulu'nda 44 yıl boyunca eğitim camiasına hizmet eden Matematik Öğretmeni İsmet Atak için anlamlı bir veda töreni düzenlendi. Atak'ın emekliye ayrılması şerefine gerçekleştirilen sürpriz etkinlik, okulda duygusal anların yaşanmasına neden oldu. Tören sırasında büyük bir pankart açıldı ve üzerinde "Okulumuzun İsmet Babası, Eğitime Adanmış 44 Yıllık Bir Ömür, Seni Seviyoruz" yazılıydı.

Etkinlikte konuşan öğretmenler ve öğrenciler, İsmet Atak'ın eğitime verdiği emeklerden dolayı minnettar olduklarını ifade ettiler. Katılımcılar, "Kendisine hizmet etmiş olduğu 44 yıl için minnettarız. Allah, sağlıklı ve huzurlu nice yıllar nasip etsin. Seni Seviyoruz İsmet Baba" sözleriyle duygularını dile getirerek Atak'a olan sevgi ve saygılarını bir kez daha gösterdiler.

Whatsapp Image 2024 05 29 At 10.08.19

Polatlı Zafer Ortaokulu Müdürü Fatih Gülen veda programında yaptığı konuşmada, İsmet Atak'ın eğitim dünyasına katkılarından dolayı teşekkür ederek, onun meslek hayatı boyunca birçok öğrenciye ilham kaynağı olduğunu vurguladı. Gülen, "Polatlı Zafer Ortaokulu ailesi olarak, İsmet Atak’a yeni yaşamında sağlık, mutluluk ve huzur dolu günler diliyoruz. Eğitim camiamız, onun gibi değerli bir öğretmeni hiçbir zaman unutmayacaktır." dedi.

Tören, İsmet Atak'ın teşekkür konuşması ve hatıra fotoğrafı çekimi ile sona erdi.

Biberonla balık besleme imkanı sunan AVM içindeki en uzun tünel akvaryum: AQUAVEGA Biberonla balık besleme imkanı sunan AVM içindeki en uzun tünel akvaryum: AQUAVEGA

ÇAĞRI ARCAKLIOĞLU

Editör: Çağrı Arcaklioglu