Salon, mayıs ayının sonuna kadar belirli ürün ve hizmetlerde %20 indirimlerle vatandaşları buluşturacak.

ULYAM Güzellik Salonu, Polatlı'da adından söz ettiren ve sunduğu kaliteli hizmetlerle bayanların kalbini kazanmış bir işletme olarak yerini korumakta. Misyon ve vizyonu doğrultusunda hareket eden salon, deneyimli ve donanımlı bir ekiple bayanlara çeşitli güzellik hizmetleri sunmakta.

Polatlı Ulyam Güzellik Salonu Yıldönümünü Anlamlı Etkinlikle Kutluyor! Anneler Gününe Özel Dev Indirim (3)

Beypazarı İlçe Müftülüğü Hacca giden hacı adaylarını dualarla uğurladı Beypazarı İlçe Müftülüğü Hacca giden hacı adaylarını dualarla uğurladı

SALONUN SUNDUĞU HİZMETLER

Salonun sunduğu hizmetler arasında şunlar yer almaktadır: Kalıcı makyaj, Kaş kontürü, Masaj hizmetleri, Makyaj hizmeti, Depilasyon, Tırnak bakımı, Ağda hizmetleri, Cilt bakımı, Bölgesel incelme, El ve ayak bakımı, Kalıcı kaş ve kıl tekniği, Long Time Liner, Kaş tasarımı, Dudak kontürü, Eyeliner, Kafa masajı, Vücut masajı

ULYAM Güzellik Salonu, müşterilerine kaliteli, uygun fiyatlı ve memnuniyet odaklı hizmet sunmayı amaç edinmekte.

Salonda çalışanlar ve iş tedarikçileri, misyonları doğrultusunda düzgün hizmet, kalite ve müşteri memnuniyeti üzerine odaklanarak tüm Türkiye'deki müşterilere destek olmakta.

ANNELER GÜNÜNE ÖZEL İNDİRİMLER

Anneler Günü'ne özel olarak gerçekleştirilen %20 indirim kampanyasıyla, ULYAM Güzellik Salonu hem müşterilerine teşekkür etmekte hem de kaliteli hizmetleri daha erişilebilir hale getirmekte.

Bu özel etkinlik, Polatlı'da ve çevresindeki müşterilerin ilgisini çekmekte ve salonun 3. yıl dönümü kutlamalarını daha anlamlı hale getirmekte.

Polatlı Ulyam Güzellik Salonu Yıldönümünü Anlamlı Etkinlikle Kutluyor! Anneler Gününe Özel Dev Indirim (1)

KAFA MASAJI VE VÜCUT MASAJI ULYAM BÜNYESİNE EKLENDİ

Polatlı ULYAM Güzellik Salonu Genel Müdürü Ayla Bilgin 3. Yıl dönümü ve anneler gününe özel gerçekleştirdiği açıklamasında; “ULYAM Güzellik Salonumuz 3. Yıldönümünü çok anlamlı bir gün ile kutluyoruz. ULYAM Güzellik ailesi olarak tüm annelerimizin anneler gününü kutluyor, daha nice yıllar kutlamayı hedefliyoruz. Hizmetlerimizde sınır tanımıyoruz. Kafa masajı ve vücut masajımızın uygulamaya açıldığını sizler aracılığı ile tekrar duyuruyoruz. Mayıs sonuna kadar %20 indirimimiz devam edecektir. Fırsatları kaçırmamanızı dileriz.

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ