Polatlı Ticaret Borsası hareketli günler geçiriyor. Borsa’da ilk buğdayın satışı tam 1 ay önce 6 Haziran tarihinde yapılmış ve satış işlemini bizzat Polatlı Ticaret Borsası başkanı Yahya Toplu gerçekleştirmişti.

TBB Başkanı İmamoğlu, sokak hayvanları yasası hakkında uyarılarda bulundu TBB Başkanı İmamoğlu, sokak hayvanları yasası hakkında uyarılarda bulundu

Toprak Mahsulleri Ofisi’nin hububat alım fiyatlarını ilan etmesi ve hasat mevsiminin de gelmesiyle birlikte Polatlı Ticaret Borsası çalışma saatlerini ve günlerini güncellemiş; borsa cumartesi-pazar günleri de dahil olmak üzere 7 gün çalışma düzenine geçmişti.

PAZAR GÜNLERİ KAPALI OLACAK

Yoğun günlerini yavaş yavaş geride bırakan Polatlı Ticaret Borsası, artık pazar günleri hizmet vermeyeceğini duyurdu.

Yapılan açıklamada “Borsamız 06.07.2024 Cumartesi günü aynı çalışma saatleri ile faaliyet ve hizmetlerine devam edecek olup, 07.07.2024 Pazar günü ve sonraki pazar günleri kapalı olacaktır” ifadeleri kullanıldı.

Polatli Ticaret Borsasi Duyuru

POLATLI TİCARET BORSASI ÇALIŞMA SAATLERİ

Kantar ve Laboratuvar birimleri, sabah 07.00'den 11.30'a kadar ve sonra 13.00'ten 16.30'a kadar hizmet veriyor. Bu birimlerdeki işlemler, özellikle harman dönemindeki çiftçilerin ürünleri hızlı ve doğru bir şekilde tarttırıp analiz ettirebilmeleri için oldukça önem arz ediyor.

Muhasebe ve Tescil Servisi ise sabah 08.00'den 12.00'ye kadar, sonrasında ise 13.30'dan 17.30'a kadar açık. Bu servis, ticaretle ilgili mali işlemler ve tescil işlemleri gerçekleştirilecek, böylece ticaretin sürekli ve düzenli bir şekilde devam etmesi sağlanıyor.

Elektronik Satış Salonu'nun çalışma saatleri ise sabah 08.00'den 12.00'ye kadar ve sonra 14.00'ten 17.30'a kadar olarak belirlenmiş durumda. Elektronik satış salonu, problemsiz elektronik modellemenin alınıp satılmasına imkan tanıyarak, tasarımcıların ve tüccarların hızlı ve güvenli bir şekilde ticaret yapmasına olanak sağlıyor.

Muhabir: ÖYKÜ KARABACAK