Polatlı Onganize Sanayi Bölgesi’nden dev ihale; Atık su arıtma tesisinde karşılıklı imzalar atıldı

Bu haber 20 Şubat 2020 saat 8:45 'de eklendi.

Polatlı Organize Sanayi Bölgesinin büyümesi ve gelişmesine bağlı olarak artan ihtiyaçları karşılamak İçin bir Atık Su Arıtma Tesisi projesi üzerinde yaklaşık iki yıllık ön hazırlık çalışması yürütülüyordu. Bu kapsamda yürütülen çalışmalarda proje aşaması Çevre ve Şehircilik Bakanlığının onayı ile Tamamlandı. Devam eden süreçte Arıtma Tesisinin ihale süreci başlatıldı ve yapılan ihaleSonucunda Çevre Yapı Arıtma Sistemleri Ltd. Şti. firması 11.442.505 lira bedelle ihaleyi kazandı.
ATIK SU ARITMA TESİSİNİN İNŞAATI BAŞLAYACAK
Birçok Organize Sanayi Bölgesinde yapımları tamamlanan Atık Su Arıtma tesislerini referans gösteren deneyimli firmanın Genel Müdürü Çağlar Özçelikler, karşılıklı imzaların atılması için Bölge Başkanı Erol Ünal ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir görüşme gerçekleştirdi. Görüşmede Bölge Başkanvekili Selçuk Çevikoğlu ve Yönetim Kurulu Üyesi Timuçin Işık hazır bulundu. İmzalanan sözleşme ile inşaat aşaması başlatılacak olan Atık Su Arıtma Tesisimizin bu yıl içerisinde Tamamlanması öngörülüyor.
PROJE AŞAMASINDA BÖLGEMİZİN MENFAATLERİNİ ÖNDE TUTTUK
Bölgenin ihtiyaçları doğrultusunda projeler üretildiğini aktaran, OSB Başkanı Erol Ünal şu açıklamalarda bulundu. Ünal ‘’Polatlı Organize Sanayi Bölgesi olarak, bölgemizin ihtiyaçları doğrultusunda projeler üretiyor ve bu projeleri hayata geçiriyoruz. Büyüyen ve gelişen bölgemizin en temel ihtiyaçlarından birisi olan Arıtma Tesisimizin ihale sürecini tamamladık. Bu süreçte, teknik ve idari açıdan tüm detayları en ince ayrıntısına kadar inceleyerek, proje aşamasında bölgemizin menfaatlerini en önde tuttuk. Polatlı OSB Yönetimi olarak, bölgemizin önemli bir ihtiyacını daha hayata geçirmiş olmaktan mutluluk duyuyoruz’’ dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.