Polatlı Namık Kemal Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenleri Polatlı İlçe Milli Eğitim Müdür İmralı Kaloç’u makamında ziyaret ettiler. Polatlı Namık Kemal Ortaokulu Ankara İl Milli Eğitim Müdürlüğü Okul Eğitimi Akreditasyonu kapsamında yürütülen projeleri ile 08-11 Mayıs tarihleri arasında İtalya/L’Aquila kentinde Instituo Comprensivo Comenio kurumu ev sahipliğinde 2 öğretmen, 6 öğrencisi ile öğrenci grup hareketliliğini gerçekleştirdi.

 Polatlı Namık Kemal öğrencilerinden Kaloç’a ziyaret (2)

Öğrenciler önemli kazanımları olduğunu ifade ettiler

Öğrenciler farklı yetenek alanlarını keşfetmeleri ve girişimcilik, atılganlık becerilerini geliştirmeleri temelli projede öğrenciler ev sahibi kurumda sanat, spor, müzik alanlarında birçok etkinliğe katılım sağladı. L’Aquila kentinde Oryantiring, Rugby sporu ile tanışma gibi birçok etkinlik öğrenciler için hayatlarında önemli ilkleri oluşturdu. Hareketlilik sonrası Polatlı İlçe Milli Eğitim Müdürü İmralı Kaloç’a ziyaret gerçekleştiren öğretmen ve öğrenciler deneyimlerini paylaşarak katılımcı öğrenciler farklı kültürle etkileşimde bulunmanın kendilerine farklılıklara saygı noktasında önemli kazanımları olduğunu ifade ettiler.

 Polatlı Namık Kemal öğrencilerinden Kaloç’a ziyaret (3)

Polatlılı iki başarılı sporcu hazırlık kampı çalışmalarını sürdürüyor Polatlılı iki başarılı sporcu hazırlık kampı çalışmalarını sürdürüyor

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ