Ankara Polatlı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü'nce 2023-2024 Eğitim Öğretim dönemi "Mesleki Tanıtım ve Yöneltme Çalışmaları" kapsamında ilçede bulunan ortaokul ve liselerde görevli müdür yardımcıları ile rehber öğretmenlerine bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Meb Polatlı3

POLATLI MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ BİLGİLENDİRME TOPLANTISI DÜZENLEDİ

Ankara Polatlı İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlüğü tarafından 2023-2024 Eğitim Öğretim dönemi Mesleki Tanıtım ve Yöneltme Çalışmaları sürüyor. Bu kapsamda Polatlı Milli Eğitim Şube Müdürlüğü'nce Polatlı'da bulunan ortaokul ve liselerde görevli müdür yardımcıları ile rehber öğretmenlerine bilgilendirme toplantısı düzenlendi.

Yenimahalleli anne adaylarına gebelik ve ilk annelik eğitimi verildi Yenimahalleli anne adaylarına gebelik ve ilk annelik eğitimi verildi

Polatlı Meb2

POLATLI MİLLİ EĞİTİM ŞUBE MÜDÜRÜ BAŞKANLIK ETTİ

2023-2024 Eğitim Öğretim dönemi Mesleki Tanıtım ve Yöneltme Çalışmaları kapsamında düzenlenen toplantı, Polatlı Şube Müdürü Dursun Karakuş başkanlığında gerçekleşirken, Mesleki Tanıtım ve Yöneltme Komisyonu Üyesi Aslı Duran Yaşar tarafından ilçedeki ortaokul ve liselerde görevli müdür yardımcıları ile Rrhber öğretmenlerine bilgilendirme toplantısı yapıldı.

HABER: SEDEF HIZLI