Polatlı Futbol Kulübü'nün başkanlığını, Galatasaray ve Gençlerbirliği'nde futbol oynamış önemli spor adamı ve başarılı iş insanı Hüseyin Ürküten üstleniyor.

Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte kulübü ileriye taşımak için çalışmalarını sürdüren Ürküten, Polatlı'nın 3. Lig'deki başarısı için umut veriyor.

Gençlerbirliği’nin yeni transferinden açıklamalar Gençlerbirliği’nin yeni transferinden açıklamalar

Teknik Direktörlük görevine ise Polatlı'nın evladı Hakan Yılmaz getirildi. 2. Lig'de farklı takımlarla önemli başarılara imza atan Yılmaz, Polatlı Futbol Kulübü'nün teknik direktörlüğünü üstlenerek takımı daha ileriye taşımayı hedefliyor.

Polatlı Futbol Kulübü, hem yönetimi hem de teknik ekibiyle yeni sezonda büyük başarılara imza atmayı planlıyor.

BİZE HER ZAMAN ŞAMPİYONLUK YAKIŞIR

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya konuya ilişkin yaptığı açıklamada; “30 yıl sonra şehrimizin 3. Lig hasretine son verdiğimiz Polatlı Futbol Kulübü Başkanlığımızı Galatasaray ve Gençlerbirliği’nde futbol oynamış önemli Spor Adamı, Başarılı İş İnsanı Sayın Hüseyin Ürküten ve Değerli Yönetim Kurulu Üyelerine; Teknik Direktörlüğümüzü ise Polatlımızın evladı, 2. Ligde birbirinden farklı takımlarla önemli başarılara imza atan Sayın Hakan Yılmaz hocamıza emanet ettik.

Polatlımız için çok daha büyük başarılara imza atacağımız bu önemli yolculukta takımımıza başarılar diliyorum. Bize her zaman şampiyonluk yakışır.” Cümlelerine yer verdi.

Muhabir: KARDELEN ÇIKMAZ