Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya tarafından eğitimde fırsat eşitliği yaratmak amacıyla kurulan ve her yıl 1000’den fazla öğrenciye ücretsiz eğitim imkanı sunan Polatlı Belediyesi Destek Eğitim Merkezi’nde 2023 – 2024 Eğitim Öğretim Dönemi aday kayıt başvuru süreci devam ediyor.

Ankara'da En Kalabalık İlçeler Neresi? İşte Ankara'nın En Kalabalık İlçeleri Ankara'da En Kalabalık İlçeler Neresi? İşte Ankara'nın En Kalabalık İlçeleri

Polatlı Belediyesi Destek Eğitim Merkezinde aday kayıt başvuruları devam ediyor (2)

Alanında uzman öğretmenler aracılığı ile 6. 7. 8. 9. 10. 11. ve 12. Sınıf öğrencilerine derslerinde ve sınavlarında eğitimde fırsat eşitliği parolasıyla ücretsiz eğitim imkanı sunan Polatlı Belediyesi Destek Eğitim Merkezi’nde adaylar için son başvuru tarihi 1 Eylül olarak belirlendi. Yeni Dönem Aday Kayıt Başvurusu yapmak isteyen öğrencilerin 1 Eylül 2023 tarihine kadar Gazi Mahallesi Fevzi Çakmak Caddesi’nde hizmet veren Polatlı Belediyesi Destek Eğitim Merkezi’ne şahsen başvuruda bulunmaları gerekiyor. 

Polatlı Belediyesi Destek Eğitim Merkezinde aday kayıt başvuruları devam ediyor (3)

Uzman öğretmen kadrosuyla Polatlılı öğrencilere ücretsiz eğitim veren ve derslerinde yardımcı olan Destek Eğitim Merkezi’ne başvuruda bulunmak isteyen tüm öğrenciler 622 21 17 ve 0505 159 28 30 numaraları üzerinden ulaşabilirler.