CHP Polatlı İlçe Başkanı Avcı Görevinden İstifa Etti! CHP Polatlı İlçe Başkanı Avcı Görevinden İstifa Etti!

Fuarda yer alacak olan Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, 18 Kasım Cumartesi günü saat 16.00’da ATO Congresium’da düzenlenecek olan etkinlikte, UNESCO Dünya Kültür Mirası seçilen Gordion hakkında bir konuşma gerçekleştirecek.

Başkan Yıldızkaya, katılımcılara Polatlı ve Gordion'u tanıtacak olan konuşmasında, Dünya Miras Şehri olan Polatlı'nın ve Gordion Antik Kenti'nin UNESCO sürecini detaylarıyla paylaşacak. Polatlı'nın eşsiz tarihini ve kültürel zenginliklerini vurgulayacak olan Başkan Yıldızkaya, Gordion Antik Kenti'nin tarihsel ve kültürel mirasını anlatarak ilçenin tarihi önemini aktaracak.

BAŞKAN YILDIZKAYA'NIN SUNUMU DA FUARIN ATMOSFERİNE RENK KATACAK

TRAVELEXPO'nun bu yılki programı sektördeki önde gelen isimleri ve ilgi çekici konuları içerirken, Başkan Mürsel Yıldızkaya'nın sunumu da fuarın atmosferine renk katacak. Etkinlik, Polatlı'nın zengin kültürel mirası ve Gordion Antik Kenti'nin UNESCO süreci hakkında bilgi edinmek isteyenler için kaçırılmayacak bir fırsat sunacak. Katılımcılar, 16-19 Kasım tarihleri arasında Ankara'da düzenlenecek bu özel etkinliği kaçırmamaları konusunda öneriliyor.

Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, TRAVELEXPO'da Gordion'u Anlatacak (2)

HABER: KARDELEN ÇIKMAZ