Türkiye'nin en zengin ailelerinden biri olan Sabancı ailesi yine gündemdeki yerini koruyor... 

Başpehlivan Yusuf Can Zeybek eşi Sümeyye Zeybek kimdir kaç yaşında nereli? Başpehlivan Yusuf Can Zeybek eşi Sümeyye Zeybek kimdir kaç yaşında nereli?

Sabancı gelinlerinden Pınar Sabancı, havalimanından yaptığı paylaşımla adından söz ettirdi. 

"Havalimanındaki zeytinli poğaçaya zeytinli poğaça fotoğrafı göstermişler, o kadar" diyen Pınar Sabancı’nın zeytinli poğaça isyanı sosyal medyada da gündem oldu ve çok konuşuldu.

Bu gelişme sonrası Pınar Sabancı hakkında araştırmalar yapılıyor. 

Peki Pınar Sabancı eşi kimdir? Pınar Sabancı'nın hastalığı ne? İşte detaylar...

Pinar Sabanci Hastaligi

PINAR SABANCI EŞİ KİM?

42 yaşındaki Pınar Sabancı, eğitimi ve kariyerindeki başarılarıyla dikkat çeken bir isim. Eğitim hayatına Robert Koleji'nde başlayan Sabancı, lise eğitiminin ardından Amerika Birleşik Devletleri'nde Boston Babson College'da İşletme eğitimi aldı. Aynı dönemde Northeastern Üniversitesi'nde Psikoloji bölümünden de çift diploma ile mezun olarak akademik yetkinliğini pekiştirdi.

Eğitim serüvenine Oxford Üniversitesi'nde psikoloji alanında uzmanlık yüksek lisansı yaparak devam eden Pınar Sabancı, burada kazandığı bilgi ve deneyimlerle psikoloji alanında derinleşti. Eğitim hayatının yanı sıra, 2010 yılında YASA Holding'in Kurulu Yönetim Kurulu Üyesi İlhan Sabancı ile evlendi. Bu evlilikten üç çocukları dünyaya geldi.

Pinar Sabanci Esi

PINAR SABANCI HASTALIĞI NE?

Aysel Konca - Erdener Konca çiftinin çocukları olan Pınar Sabancı'nın bilinen herhangi bir hastalığı yoktur.

Annesinin demans hastası olmasına dair açıklamalarıyla bir dönem gündem olan Pınar Sabancı, Sabancı gelini olmadan önce psikolog olarak tanınıyordu.

Kaynak: HABER MERKEZİ