Ankara’da kuru temizleme mobbingi! Ucuza çalışan kuru temizlemeciye şikayet Ankara’da kuru temizleme mobbingi! Ucuza çalışan kuru temizlemeciye şikayet

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Pençe-Kilit operasyonu bölgesinde çıkan çatışmada Piyade Astsubay Çavuş Mehmet Ali Horoz'un şehit olduğunu açıkladı. Temas sırasında 3 teröristin ise etkisiz hale getirildiği bildirildi. 

Milli Savunma Bakanlığı, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, bugün arama tarama faaliyeti sırasında bölücü terör örgütü mensupları ile sağlanan temasta Piyade Astsubay Çavuş Mehmet Ali Horoz'un şehit olduğunu duyurdu. Bakanlık, şehit düşen askerin ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri'ne ve millete başsağlığı diledi. 

Pençe Kilit Operasyonu Bölgesinde Çatışma 1 Astsubay Şehit Oldu  (1)

Açıklamada, temas sırasında 3 teröristin etkisiz hale getirildiği ve operasyonların sürdüğü belirtildi. Milli Savunma Bakanlığı'nın paylaşımında şu ifadelere yer verildi: "Bizleri derin bir acı ve üzüntüye boğan bu olayda hayatını kaybeden aziz şehidimize Allah’tan rahmet, kederli ailesine, Türk Silahlı Kuvvetleri ile asil milletimize başsağlığı ve sabır dileriz." 

Kaynak: NTV