Pelinay İgit kimdir? Pelinay İgit kaç yaşında? Pelinay İgit nereli? Dorukhan Toköz'ün sevgilisi Pelinay İgit kim? Pelinay İgit'in hayatı merak ediliyor. Pelinay İgit hakkında merak edilenler haberimizde...

Pelinay İgit kimdir?

Futbolcu Dorukhan Toköz'ün sevgilisi Pelinay İgit'le ilgili çok fazla merak vardı. 1993 yılında İstanbul'da doğan İgit, orta öğrenimini Doğa Koleji'nde tamamladı. Daha sonra Yıldız Teknik Üniversitesi'nde biyomühendislik okudu. 1.75 boyundaki İgit de mankeni yaptı ancak iş değiştirdi. 2021-2022 yılları arasında Ozan Dolunay'la birliktelik yaşayan İgit, daha sonra Dorukhan'dan ayrılmaya başladı. Sosyal medyada popüler olan İgit, şimdi de Toköz'le yaşadığı aşkla gündemde. Detaylar netleştikçe Igit hakkında daha fazla bilgiye sahip olacağız. Çiftin ilişkisi ilgiyle takip ediliyor. Pelinay İgit 31 yaşındadır.

Dorukhan Toköz'ün sevgilisi Pelinay İgit'in sosyal medya kullanımı merak ediliyor. İgit'in resmi Instagram hesabının @pelinayigit olduğu biliniyor. Hesabında 619 paylaşım bulunan İgit'i 235.000 kişi takip ediyor. Ancak İgit 389 kişiyi takip ediyor.

Sütlü İrmik Tatlısı Nasıl Yapılır? Kolay ve Lezzetli Tarif! Sütlü İrmik Tatlısı Nasıl Yapılır? Kolay ve Lezzetli Tarif!