ÖZÜNAL: POLATLI’YI ÖRNEK GÖSTERECEĞİM

Bu haber 05 Kasım 2021 saat 10:02 'de eklendi.

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal, Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak ve Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya başta olmak üzere dün Polatlı’da bir dizi ziyaretlerde bulundu. Özünal’a ziyaretleri sırasında Polatlı Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse ve Polatlı’da bulunan bazı muhtarlar eşlik etti. Ziyaretleri sırasında teşekkür belgesi sunan Özünal, “Polatlı’da çok huzurlu ve mutlu bir ortam gördüm. Gezdiğim yerlerde bundan sonra Polatlı’yı örnek göstereceğim. Ülke genelinde bir örneğimiz vardı Polatlı o örneğin üzerine geçti.” dedi. Daha sonra yemekte muhtarla bir araya gelen Özünal, Polatlı’daki muhtarlara teşekkür belgesi verdi.

ÖZÜNAL: POLATLI’DA ÇOK HUZURLU VE MUTLU BİR ORTAM VAR

Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak ve Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya ziyaretleri sonrası konuşan Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal , “Devlet ve millet arasında köprü olan muhtar camiasıyla birlikte olmanız bizi son derece mutlu etmiştir. Polatlı’da çok huzurlu ve mutlu bir ortam gördüm. Gezdiğim yerlerde bundan sonra Polatlı’yı örnek göstereceğim. Ülke genelinde bir örneğimiz vardı Polatlı o örneğin üzerine geçti. Böyle güzel dayanışma içerisinde seçilmişlerle beraber kol kola olan bu camiaya daha güzel hizmet vermeye Allah nasip etsin. Muhtarsız siyaset olmaz, muhtarsız siyasetçi olmaz. Muhtarlarla kol kola giren siyasetçi benim için çok önemlidir.” Dedi.

BULACAK: MUHTAR ARKADAŞLARIMIZ CİDDİ DESTEK VERİYORLAR

Muhtarların her zaman destek verdiğini ifade eden Polatlı Kaymakamı Murat Bulacak, “Polatlı’ya geleli bir sene oldu. Arkadaşlarımızla beraber Polatlı’nın hayrına olan ne varsa yapmaya çalışıyoruz. Pandemi süreci nedeniyle köy ziyaretlerimizi istediğimiz kadar sık yapamadık ama son zamanlarda arkadaşlarımızla daha sık bir araya gelmeye çalışıyoruz. Arzuları dilekleri hep beraber gidermeye çalışıyoruz. Polatlı’da kamu kurum kuruluşları, yerel temsilciler ve siyasi parti teşkilatlarıyla güzel bir ortam ve uyum var. Bir sene içerisinde şuna üzüldüm dediğim bir mesele olmadı. Bu durum beni mutlu ediyor. Muhtar arkadaşlarımız ciddi destek veriyorlar. Muhtarlar Derneğimizin güzel çalışmaları var. Geçen hafta Bozkurt’taki sele yardım götürdüler. Ondan önce yangın bölgelerine yardım ettiler. Bundan sonra da hep beraber çalışmalarımız devam eder diye düşünüyorum.” dedi.

YILDIZKAYA: MUHTARLARIMIZA YAKLAŞIMIMIZ SİYASİ DEĞİL GÖNÜLDEN

Muhtar ve mahalle ayrımı yapmadan destek verdiklerini belirten Polatlı Belediye Başkanı Mürsel Yıldızkaya, “Bütün muhtarlarımızla dernek başkanımız Adem Köse nezdinde girişimlerimiz var. İmkanlarımızı bölüştürmeye, paylaştırmaya çalışıyoruz. Tabi ki her sorunu çözmüş değiliz ama hiç ayırmadan elimizden geleni yapıyoruz. Muhtarlar Derneği Polatlı’da yıllardır başarılı ve önder bir sivil toplum kuruluşu. Bizim muhtarlarımıza yaklaşımımız siyasi değil gönülden. Vatandaşın teveccühüne nail olmak çok şerefli bir iş. Zaman zaman eleştiriliyorlar bizim gibi ama bıkmadan usanmadan herkes kendi mahallesine hizmet ediyor. Bizde onlara imkan dahilinde destek vermeye çalışıyoruz. Yapabiliyorsak ne mutlu bize. Görevimiz devam ettiği sürece biz hizmete devam edeceğiz. Hiçbir mahallemizi ve muhtarımızı birbirinden farklı görmedik.” dedi.

POLATLI’YA HİZMET EDENLERE TEŞEKKÜR BELGESİ VERİLDİ

Türkiye Muhtarlar Federasyonu Genel Başkanı Ramazan Özünal, Polatlı Muhtarlar Derneği Başkanı Adem Köse ve muhtarlardan oluşan heyet daha sonra ziyaretlerine devam ederek Polatlı İlçe Tarım Müdürü Burhanettin Sütçü, AK Parti Polatlı Belediye Meclis Üyesi Mustafa Akkaya, Türkiye Sebzeciler, Meyveciler ve Seyyar Pazarcılar Federasyonu Başkanı ve Polatlı Pazarcılar Odası Başkanı Ali Karaca, Polatlı Esnaf Kefalet Kooperatifi Başkanı Ertuğrul Kıymaz’a Polatlı’ya yapmış oldukları hizmetten ve muhtarlara verdikleri destekten dolayı teşekkür belgesi verdi.  Ziyaretten dolayı memnuniyetini dile getiren Kıymaz, Başkan Özünal’a Polatlı esnafı ve Polatlı’nın demografik yapısı hakkında bilgiler verdi. Başkan Kıymaz; “İlçemizin gelişimi için muhtarlarımız yerel yönetimin yapı taşları olarak görevlerini sürdürmektedirler. Biz de elimizden geldiğince muhtarlarımız ile ilçemizi geliştirici sosyal çalışmalarda yer almaya özen gösteriyor ve destek veriyoruz. İlçemizin sosyal sorumluluk ve huzur içinde bir ilçe olması için ellerinden geleni yapan muhtarlarımızın her zaman yanındayız.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

1 ADET YORUM YAPILDI

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.
ramazan özünal tmf gnl bşk5 Kasım 2021 / 12:03Cevapla

Polatlı: Ziyaretlerimizde gerek Şahsıma gerekse muhtarlar hey yetimize göstermiş olduğunuz yakınlık Şahsımı mutlu kılmıştır Temsil ettiğim muhtar camiası ve Şahsım adına çok teşekkür eder İyi yayınlar dilerim TMF GNL BŞK.