ÖZTÜRK: MASA BAŞINDAKİLERDEN BU MİLLETE HAYIR GELMEZ

Bu haber 16 Ağustos 2022 saat 10:03 'de eklendi.

Cumhuriyet Meydanında açtığı stantta vatandaşın Yeniden Refah Partisine yoğun ilgi gösterdiğini ifade eden Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk, “Partimizin 40. yılında bizlerde Erbakan hocamızın dediğini diyoruz; ‘Türkiye’de aslında 2 tane parti var. Birincisi Yeniden Refah Partisi ve ikincisi de diğerleri partisi. Çünkü diğer partilerin birbirinden hiçbir farkı yok” dedi.

TÜRKİYE’DE ASLINDA 2 TANE PARTİ VAR; YENİDEN REFAH PARTİSİ VE DİĞERLERİ

Ekonomik krizden çıkış için gereken kaynağı, somut ve bilimsel olarak ortaya koyan tek partinin de yine Yeniden Refah Partisi olduğunu belirten Öztürk  vatandaşın  iktidar ve muhalefet arasındaki kayıkçı kavgasından bıktığını söyledi. Yeniden refah partisi Polatlı İlçe Bakanı Muzaffer Öztürk açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; “Milli Görüş’ün ikinci 40 yılında biz de Erbakan Hocamız gibi Türkiye’de aslında 2 tane parti var diyoruz: Birincisi Yeniden Refah Partisi ve ikincisi de diğerleri partisi… Çünkü diğer partilerin birbirinden hiçbir farkı yok. Bir defa Küresel Sömürü düzenini rahatsız eden duruşları, sistemi değiştirmeye yönelik bir taahhütleri, bir çabaları yok. Hepinizin de bildiği gibi Küresel sistemin dayatması olan aşı zorbalığına karşı tavır koyan, tek başına mücadele eden sadece Yeniden Refah Partisi olmuştur. Diğer taraftan iklim değişikliği bahanesiyle tarım ve hayvancılığımızı, yeni nesillerimiz, gıda güvenliğini tehdit etmeye kalkan küresel mihraklara, sözde sözleşmelere karşı duruş ortaya koyan yine Yeniden Refah Partisi’dir. Aynı şekilde dış güçler tarafından; aile yapımızı, yuvalarımızı ve gençlerimizi zehirlemek üzere bünyemize zerk edilmeye çalışılan İstanbul Sözleşmesi’ne karşı direnen, duruş sergileyen tek parti Yeniden Refah Partisi oldu. Tek başına bu mücadeleyi verdi ve bu mücadelenin sonunda en azından İstanbul Sözleşmesi’ndeki imzanın geri çekilmesine vesile oldu.”

ÇIKIŞ İÇİN GEREKEN KAYNAĞIMIZ HAZIR

Ekonomik krizden çıkış için gereken kaynağı, somut ve bilimsel olarak ortaya koyan tek partinin de yine Yeniden Refah Partisi olduğunu belirten Öztürk “Partimizi kurduğumuz gibi yaptığımız ilk iş ‘Milli Kaynak Paketleri’ kitabımızı ortaya koymak oldu. Nasıl 54. Hükümette 6 ayda 35 milyar doları Erbakan hocamız bulduysa, biz de Yeniden Refah Partisi olarak bir senede 150 milyar dolar kaynağı nasıl bulacağımızı Milli Kaynak Paketleri kitabımızda ortaya koyduk. Milletimiz bunları gördüğü için akın akın Yeniden Refah Partisi’ne koşuyor.”

MİLLET ALTERNATİF ARIYOR

Halkın iktidar ve muhalefet arasındaki kayıkçı kavgasından bıktığını belirten Öztürk  kendilerinin her iki ittifakta yer almadığını hatırlattı ve şöyle devam etti: “Vatandaşımız her iki ittifaktan da yaka silkmiş durumda. Bir tarafta kasa başındakiler, diğer tarafta da masa başındakiler… Sanki birbirlerinden bir farkları varmış gibi kör dövüşü yapıyorlar ve kayıkçı kavgasını devam ettiriyorlar. Milli Görüş hiç yokmuş gibi davranıyorlar. ‘İktidarı destekliyorsan kasa başındakilere gideceksin, muhalefeti destekliyorsan masa başındakilere gideceksin.’ Vatandaşa, seçmene başka bir alternatif veya seçenek göstermiyorlar. Biz Milli Görüş olarak ne masa başındakilerle ne de kasa başındakilerle birlikteyiz. Bu milletin önüne konulan masa başındakiler ve kasa başındakiler oyununu biz bozacağız Allah’ın izniyle. Her iki taraftan da millete hayır gelmeyeceğini milletimize anlatacağız.”

ALTILI MASA İTTİFAKININ DA İKTİDARDAN FARKI YOK

Öztürk, masa başındakiler olarak nitelendirdiği altılı masa ittifakının da iktidardan farkı olmadığını kaydetti. Öztürk  Masanın bir tarafında AK Parti içerisinde 10 seneden fazla önemli makamlarda bulunan ve yapılan yanlışlara ortak olan isimlerin bulunduğunu, masanın diğer tarafında ise 28 Şubat’ın en ateşli savunucusu ve kendi partisi içerisinde LGBT komisyonu kuran CHP’nin olduğunu söyledi.

3 ÖNEMLİ ADIM ATACAĞIZ

Yeniden Refah iktidarında 3 önemli adım atacaklarını söyleyen Yeniden Refah Partisi   Polatlı ilçe başkanı Muzaffer Öztürk , “Atacağımız 3 adımın birincisi kamuda israfı ortadan kaldırmak, ikincisi denk bütçeyi gerçekleştirmek ve üçüncü olarak da imtiyazlı holdinglere kaynak aktarımını durdurmak olacaktır. Böylece milyarlarca lira kaynak milletimize gidecek. Bir de üstüne işbaşı yapınca da yüzde 150 maaş zammı ile işe başlayacağız.” dedi.

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.