ÖZTÜRK: BİZİM DAVAMIZ HAK DAVASIDIR

Bu haber 17 Ağustos 2020 saat 9:01 'de eklendi.

Polatlı Yeniden Refah Partisi ilçe teşkilat başkanı Muzaffer Öztürk ve heyeti, Yeniden Refah Partisi Genel başkan yardımcısı ve Ankara İl Başkanı Avukat Tevfik Öztürk ve yönetimini ağırladı. Polatlı Yeniden Refah Parti başkanı Muzaffer Öztürk yapılan ziyaretten memnun olduğunu ifade ederek, “Bizim davamız hak davadır ve kutsaldır” sözlerinin ardından şunları söyledi. Öztürk,“ Bildiğiniz üzere bizim davamız hak davadır ve kutsaldır. Bizler siyasetten önce hakkı üstün tutarak ahlak ve maneviyatı tesis ederek hakka hizmet hakkımıza hizmetkâr olmak için adaletten sapmadan bu yolda yürümeye ve bu yolda çalışmalarımıza devam edeceğiz. Milletimizin gönlünde taht kurmaya milli kalkınma hamlelerini hayata geçirmek için çalışacağız. Kâfirlerin planlarını başlıca yıkmak için çalışacağız. Mazlumların yanında olmak için onları korumak doyurmak başlarını okşamak için çalışacağız “dedi.

LANET VİRÜSE SABIR GÖSTERECEĞİZ

Öztürk,” Nefsimizi ve şeytanları bir kenara bırakarak evlatlarımıza ümmetimize ülkemize sahip çıkmak için çalışacağız. Öldükten sonra sizi Allah’a şikâyet edeceğim diyen üç yaşındaki yavrunun yanında olmak için çalışacağız. Sıkıntılarımızın misafir olduğunu bilerek sıkıntıları üzerimize gönderen rabbimin hatırına bu sıkıntı olan misafirlerimize üzerimizdeki belalara ve corona denen lanet virüse sabır göstereceğiz. Bu yolda gittiğimiz takdirde zafer bizim zafer inanların zafer mücahitlerin zafer sizlerin ve bizlerin olacaktır “dedi.

 İNANDIĞIMIZ DAVAYA KOŞARAK GİDECEĞİZ

Öztürk, “Bizler inandığımız davaya koşarak gideceğiz eğer koşamazsak yürüyerek gideceğiz yürüyemezsek sürünerek gideceğiz. Biz böyle gördük, böyle inandık, böyle devam edeceğiz. Bıkmayacağız, yorulmayacağız azimle hak yolda Allah rızası için çalışacağız “dedi. Yeniden Refah Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Ankara İl Başkanı Tevfik Öztürk, “Vatandaşlarımızın derdi bizim derdimizdir” diyerek şunları söyledi. Öztürk, “Malumunuz olduğu üzere ülkemizin içinde bulunduğu COVİD-19 salgını ile teşkilatlarımız ile buluşmayı bir süre ara vermiş bulunmaktayız. Bu tabii bizim istediğimiz bir şey değil neden değil çünkü biz halkımız ile iç içe olmayı çok seven insanlarız. Bizler vatandaşlarımızın derdi ile dertlenip bunların nasıl çözüme kavuşacağız için bir yol arayan bir partiyiz. Yeniden Refah Partisi şuanda 81 ilde 930 ilçenin tamamında teşkilatlanmış vaziyette bununla birlikte Yargıtay da şu anda kayıtlara girilmiş olan 60 bin üyemiz var “dedi.

SİYASETE NEZAKET GETİRME ÇABASINDAYIZ

Öztürk, “Bizler Genel Başkanımızın düsturuna göre hareket ediyoruz. Bizler kavga edip hırgür yaparak siyaseti kavga alanına çevirerek ülkemizden insanları soğutarak değil bizler aynı Rahmetli Erbakan Hocanın yaptığı gibi nezaket ve zarafet getirme peşindeyiz. Konuşmalarımızı hitabetimizi üslubumuzu ona göre belirlemeliyiz. Bizler insanlar ilişkilerimizi kurarken kaba tabirlerle değil ama anlatacağımız güzel yolları seçmenin gerektiğinin peşindeyiz. Bu şanlı bayrağımızın gönlerde ve dünyada bir ömür billah kalması için gereken yolları çizmek istiyoruz. Nedir bu planlarımız neler yapacaksınız? diyorlar. Bizler diyoruz ki yapacağımız reçete çok basit bizler denk bütçeyi getireceğiz bizler havuz sistemini getireceğiz. bizler kamudaki israfın önüne geçeceğiz, bizler çiftçimize destek vermenin peşindeyiz, bizler sanayinin ağır sanayi hamlesinin ne kadar önemli olduğunu ve bu yolda neler yapabileceğimizin tartışmasının üstündeyiz “dedi.

ÜRETİM GERÇEKLEŞTİRECEK KAPASİTEMİZ VAR

Öztürk, “Bugün Türkiye’de Polatlı’ya çok yakın Başkent Organize Sanayi arkasındaki Sincan Organize Sanayi buralarda Dünyanın en üretilmez en zor olduğunu düşündükleri ürünleri üretebilecek kapasitemiz var bizim. Bugün Türkiye’de Sincan Organize Sanayi Bölgesi’nde büyük uçak firmalarının üretmiş olduğu malzemelerin tamamını üretebiliyorlar ama biz bir tane motor yapamıyoruz çünkü bunun patentleri alındı. Bu patentler alındığı için bizim önümüze imkan verilmiyor ve kozumuz olmuyor. Bundan dolayı biz uçak üretemiyoruz. Yoksa biz motorunda kralını Allahın izni ile üretiriz neden 62 yılında Devrim arabaları yapıldığı zaman Rahmetli Erbakan ne kadar uğraştığını tabii bugün basına bunu yansıtmıyorlar ama gidin oraya bir sorun devrim arabası nasıl üretildi, neler yapıldı. Hepsi Erbakan Hocanın kalemi var “dedi.

BİZİM ÇOK SAĞLAM BİR GEÇMİŞİMİZ VAR

Öztürk, “Bugün hepimizin yakından takip ettiğimiz basından gördüğümüz cihaların önderliğini kim yaptı. Bizim çok sağlam bir geçmişimiz var. Bunu biz gelecek nesillere iletmek zorundayız. Biz bunun tebliği tebellüğü yapıldı. Biz bunu artık herkese anlatmak zorundayız. Görevimiz çok zor niye biliyor musunuz çünkü bize yandaş medya sahip çıkmıyor. Yandaş medya diyor ki siz bizim için kenarda durun biz işimize gelirse sizi koyarız”. Bugün Muharrem İnce Beyefendi bir harekat başlattı ve basın mensuplarına aynen şu cümleyi kurdu. Şuan beni basında gösteriyorsunuz yarın ben güçlenirsem beni göstermeyeceksiniz bunu da biliyorum diyor. Yeniden Refah Partisi 81 vilayette varlığını ispatlamış Yargıtay’a kaydı yapılmış. Yarın bir seçim olsa seçime girebilecek olan 930 tane ilçede teşkilatı olan bir partiyi basın mensuplarımız vermiyor. Bizim anlattıklarımızın doğruluğunu hiç kimse kabullenmiyor. Bugün yakın tarihte inanılmaz bir olay cereyan etti. Nedir bu; Fatih Sultan Mehmet Han hazretlerinin vakıf etmiş olduğu Ayasofya Camiyi tekrar özgürlüğüne kavuştu “dedi.

AYASOFYA ÖZGÜRLEŞTİ

Öztürk, “Yunanistan’daki bir başpiskopos şunları söylüyor. Ben diyor Yunanistan sancağı ile Türk Sancağı altına girmek istemem diyor. Eğer ben bir gün ikisini seçmek zorunda olursam Türk sancağının altına girerim. Ayasofya’yı özgürleştirdiler de o yüzden diyor. Peki bu harekatın önderliğini kim yaptı yine Rahmetli Erbakan Hocamız ne dedi Ayasofya’yı açmak için mitingler düzenledi rahmetli mekanı cennet olsun. Mitinglerini düzenledi yapmış olduğu mitinglerde ısrarla Ayasofya’yı açacağız dedi ve bizim kıymetli Genel Başkanımız Dr. Fatih Erbakan Bey de partisini kurduğundan beri bizim tekrardan Ayasofya’yı ibadete açmamız gerektiğini ısrar etti ve bu ısrarın üzerine mevcut hükümet bütün her şeyi ayarladı ve Ayasofya’yı ibadete açtı çok şükür bunun önderliğini yine Genel Başkanımız yaptı ama bunu tarih yazmıyor neden yazmıyor biliyor musunuz çünkü biz hakikatten iman eden insanlar ile beraberiz “dedi.

BİZİM ARKAMIZDA RANTÇILAR YOK

Öztürk, “Bizim arkamızda rantçılar yok, bizim arkamızda finansörler yok, biz tamamı ile alın teri ile bu yoldayız. Tamamı ile göğsümüzde iman ile bu yoldayız. Bizler ülkemizdeki her bir vatandaşı Amerika’daki her bir vatandaş gibi 24 ayda o arabayı alabilecek kıvama getireceğiz inşallah bizler her bir haneyi yeniden refaha ulaştıracağız. Yeniden Refaha ulaşmak için ne gerekiyorsa elimizden gelen her şeyi yapacağız. Var gücümüz ile koşturacağız vatandaşı dinleyeceğiz, bizler sadece seçim zamanı değil geçim zamanı da halkın yanındayız “dedi.

ÇİFTÇİ ESKİ VERİMİ ALAMIYOR

 Öztürk, “Bugün çiftçi 15-20 gün evvelinde tarladan ürününü aldı. Ürününü aldı ama eski verim var mı yok, aldığı buğdayı götürüyor ofise gönderiyor. 1 buçuk liraya 1,60 kuruşa buğdayının kilosunu satıyor. Benzinin kilosu 6 lira nerede kaldı çiftçi nasıl üretecek. Tohumun ne kadar pahalı olduğunu biliyoruz. Bu sadece çiftçilikte olan bir şey değil. Dün Ayaş’a gittik. Ayaş’taki esnafımız domatesin kilosunu 1 liraya mal ediyor. Bu ürünü de biz yurtdışına 1 dolara satıyoruz. Elin Amerikalısı bize ürünleri 5 bin dolara satıyor. Bizim Rahmetli Erbakan Hocanın söylediği beyanat var her şey Türkiye’nin şeftali üretmesini bırakıp uçak üretmeye karar vermesi ile ortaya çıktı. Bizler ne kadar güçlü bir millet olduğumuzu ne kadar sağlam bir gelişmiş olduğunu bunların hepsine vakıfız “dedi. Haber/DENİZ UYAR

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.