ÖZTÜRK: AÇIKLAMAYI TASVİP ETMİYORUM

Bu haber 04 Kasım 2022 saat 9:23 'de eklendi.

Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk, gazetemizde 31 Ekim Pazartesi günü yayımlanan Polatlı Postası Sahiplerinden Aykut Kaya’ya ait “Sahada Kim Var Kim Yok?” başlıklı köşe yazısı sonrası Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk açıklamalarda bulundu. Öztürk, “Siyasi Parti İlçe Başkanlarının çalışmaları hakkında yazan Aykut Kaya’nın eleştirilerinde İlçe Başkanı olarak tarafım veya partimiz çalışmaları hakkında yazılan yazıda Yeniden Refah Partisi adına yapılan açıklamayı tasvip etmiyorum.” ifadelerini kullandı.

YAPILAN DEĞERLENDİRME OBJEKTİF BİR DEĞERLENDİRME DEĞİLDİR

Yeniden Refah Partisi Polatlı İlçe Başkanı Muzaffer Öztürk açıklamalarında şu ifadelere yer verdi; “ATA Gazetecilik Basın Yayın adı altında çıkartılan Polatlı Postası 31 Ekim 2022 tarihli 20 bin 76 sayılı gazetede 3. Sayfada yer alan “Sahada Kim Var Kim Yok?” başlıklı yazıda Siyasi Parti İlçe Başkanlarının çalışmaları hakkında yazan Aykut Kaya’nın eleştirilerinde İlçe Başkanı olarak tarafım veya partimiz çalışmaları hakkında yazılan yazıda Yeniden Refah Partisi adına yapılan açıklamayı tasvip etmiyorum. Yapılan değerlendirme objektif bir değerlendirme değildir.”

ÇOĞU SİYASİ PARTİDEN ÇOK HALKIMIZLA İÇ İÇEYİZ

“Kurucusu olduğum partinin üç buçuk yıldır hiçbir yerden maddi destek almadan hiçbir gelir kaynağımız olmadan, bugüne kadar yönetimdeki arkadaşlarımın ve şahsımın imkanlarıyla partimizi kurduk, tanıttık ve faaliyetlerimize de devam ediyoruz. İmkansızlıklar içerisinde olmamıza rağmen, davet edildiğimiz her yere katılımlar sağlıyoruz. Cenazelere, taziyelere katılıyoruz. Resmi protokollerde yer almamamıza rağmen katılım sağlıyoruz. Kadın Kollarımız haftanın 2 veya 3 günü stantlar açıyor el broşürleri dağıtıyoruz, düğünlere katılım sağlıyoruz.  Çoğu siyasi partiden çok halkımızla iç içeyiz, yerel basınlarımızda yer alıyoruz. Partimizin tüzüğü gereği, gösterişi, usulsüz ve uygunsuz faaliyetlerde bulunmuyoruz. Hiç bir siyasi partiyi eleştirmiyoruz. Doğrularına doğru yanlışlarına yanlış diyoruz. İdarecilerimizin ve siyasilerimizin var ise yanlışları notlarını alıyoruz.”

SADECE BASIN AÇIKLAMALARI İLE GÜNDEMDE KALALIM DERDİMİZ HİÇ YOK

“Çalışmalarımızı bu şekilde devam ettirirken gösteriş içerisinde olmadığımız gibi, derdimiz makam ve mevki olmadığı için arkadaşımızın dediği gibi sadece basın açıklamaları ile gündemde kalalım derdimiz hiç yok. Tek derdimiz halkımızın derdidir, halkımızı ülkemizi nasıl refaha kavuştururuz tek derdimiz budur derdimiz gündemde kalmak değildir. Arkadaşımız bu şekilde değerlendiriyorsa her çalışmamızı ve her gittiğimiz yeri bildiririz veya bilgilendiririz. Polatlı’mızda önemsenecek kadar üyeye sahibiz, sadece basında olsaydık bu kadar üyeye sahip olamazdım. Çalışmalarımız genel merkezimizce ve il başkanlığımızca takdir edilerek örnek bir ilçe olarak gösterilmezdik. Bu yazıyı yazan arkadaşımızın dikkatine sunarım saygılarımla.”

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

Yorum Yok

YASAL UYARI! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen kişiye aittir.