Özlem Lina Öz Kimdir? Özlem Lina Öz Nereli? Fenomen Özlem Lina Öz Kaç Yaşında? Özlem Lina Öz evli mi? Özlem Lina Öz kaç çocuğu var? gibi aramalar yapılıyor. Sizlere Özlem Lina Öz hakkında bilmeniz gerekenleri haberimizde derledik...

ÖZLEM LİNA ÖZ kimdir?

Özlem Lina Öz, 17 Kasım 1989'da doğmuştur ve bu büyüme 34 yaşına kadar uzanmaktadır. Akrep burcu olan Özlem Lina Öz, ilk ve orta öğrenimini tamamladıktan sonra Marmara Üniversitesi Hemşirelik bölümünden mezun oldu. Hemşirelik alanında yüksek lisans ve doktora çalışmalarıyla çalışmalarını sürdüren Özlem Lina Öz şu anda doktora tezi dönemindedir.

Alişan Kapaklıkaya'nın gelini Meryem kimdir? Alişan Kapaklıkaya'nın gelini Meryem kimdir?

Farklı üniversitelerde öğretim üyesi olan Özlem Lina Öz, çalışmaları ve aile yaşamını başarılı bir şekilde dengeleyerek önemli bir rol model oldu. 3 çocuk annesi Özlem Lina Öz, anılarını ve deneyimlerini kanatlarıyla paylaşarak onlara ilham vermeye devam ediyor.

Eğitimini aldıktan sonra pediatri alanında yüksek lisans sertifikası alarak akademik alanda ilerleyen Özlem Lina Öz, pandemi döneminde uzaktan eğitime geçişle birlikte Youtube platformuna geri döndü. Kızı henüz 1 yaşındayken Youtube kanalı açan Özlem Lina Öz, hızla bu şirkette üniversite kariyerine yöneldi. Ancak etkileyicinin coşkusu hiçbir zaman sarsılmadı.

Güzellik Merkezi olarak da bilinen Özlem Lina Öz, sosyal medya alanında hızla büyüdü. Kızı Lina ve eşi Dr. Tayyar Öz'ün desteğiyle yaptığı samimi paylaşım sayesinde geniş bir kitleye ulaştı. Bunu ailesiyle yaşadığı anılar, köy vlogları ve güzellik merkezi etkinliğiyle başardı.