CHP Genel Başkanı Özgür Özel'in eşi Didem Özel'in kim olduğu google arama motorlarında araştırılıyor. Vatandaşlar Didem Özel'in hayatını merak ediyor. Peki, Özgür Özel'in eşi Didem Özel kimdir? Didem Özel ne iş yapıyor ve kaç çocuğu var? Didem Özel kaç yaşında? İşte haberimizin detayları…

ÖZGÜR ÖZEL'İN EŞİ DİDEM ÖZEL KİMDİR?

Didem Özel 21 Eylül 1974 tarihinde doğmuştur ve 2024 yılında 50 yaşındadır. Didem Özel, aslen Manisalıdır.

Didem Özel eşi Özgür Özel ile üniversite yıllarında tanışmışlardır. 19 yaşında evlenme kararı alarak 1998 yılında nikah masasına oturmuşlardır.

Çiftin İpek adında bir kızları vardır. Didem Özel ile tanışmasını anlatan Özgür Özel eşi için şu ifadeleri kullanmıştır: “Mühendis olmak istiyordum. Matematiğe ilgim vardı. Fakat babamın tercihiyle eczacı oldum. Yeniden sınava girerim diye düşündüm ama eczacılık fakültesine girdikten bir yıl sonra, 19 yaşımda eşim Didem ile tanıştım. 1993’ten beri birlikteyiz. Didem’i görünce üniversite sınavına bir daha girmeyi unuttum. Eczacılıkta beni tutan ikinci şey de bu alanın, önemli bir mücadele alanı olduğunu gördüm.”

CHP Eski Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk kimdir? Ali Rıza Öztürk kaç yaşında nereli eşi kim? CHP Eski Mersin Milletvekili Ali Rıza Öztürk kimdir? Ali Rıza Öztürk kaç yaşında nereli eşi kim?

DİDEM ÖZEL NE İŞ YAPIYOR VE KAÇ ÇOCUĞU VAR?

Didem Özel eczacıdır. Çiftin İpek adında bir kız çocukları vardır.

DİDEM ÖZEL KAÇ YAŞINDA?

Didem Özel 1974 doğumludur. 2024 yılı itibarıyla 50 yaşındadır.