38. Olağan Kurultay'da CHP Genel Başkanı seçilen Özgür Özel, devir teslim töreni öncesinde eski CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nu evinde ziyarette bulundu. Kemal Kılıçdaroğlu ve Özgür Özel görüşme sorasında kameralara birlikte poz verdi. Bu esnada Özgür Özel, ''Genel Başkanımızın tecrübesi, birikimi hep önümüzü açacak. Aile ziyareti sırasında da son derece sıcak şekilde karşılandık. Gerçekten mahcup oldum'' diye konuştu.

Kılıçdaroğlu'nu evinde ziyaret eden Özgür Özel'den ilk sözler

Bakan Ersoy'dan CHP Genel Başkanı Özel'e: "Emek hırsızlığı yapmasın" Bakan Ersoy'dan CHP Genel Başkanı Özel'e: "Emek hırsızlığı yapmasın"

CHP'nin 38. Olağan Kurultayı'nda Genel Başkan seçilen Özgür Özel, bugün yapılacak devir teslim töreni öncesi Kemal Kılıçdaroğlu'nun evine ziyaret gerçekleştirdi. Kemal Kılıçdaroğlu yeni Genel Başkan Özel'i kapıya kadar geçirirken, Özel, bu esnada, "Aile ziyareti sırasında da son derece sıcak şekilde karşılandık. Gerçekten mahcup oldum" açıklamasında bulundu.

Gerçekten çok mahcup oldum

"Genel Başkanımızın tecrübesi, birikimi, önümüzü açacak"

Genel Başkan Özel, eşi Didem Özel ile Kılıçdaroğlu'nu Ankara Çukurambar'da bulunan evinde ziyaret etti. Bir süre görüşen iki isim çıkışta kameralara birlikte poz verdi. Görüşmenin ardından Kılıçdaroğlu tarafından uğurlanan Özgür Özel, gazetecilere şu açıklamada bulundu: "Sayın Genel Başkanımızı ve değerli eşlerini evlerinde ziyaret ettik. Aile ziyareti sırasında da son derece sıcak şekilde karşılandık. Gerçekten mahcup oldum. Bundan sonra da ilerleyen süreçte Sayın Genel Başkanımızın tecrübesi, birikimi, önümüzü açacak."