BJK Yönetim Kurulu Üyesi Çağlayan Tuğal kimdir? Çağlayan Tuğal kaç yaşında nereli ne iş yapar? BJK Yönetim Kurulu Üyesi Çağlayan Tuğal kimdir? Çağlayan Tuğal kaç yaşında nereli ne iş yapar?

Kişisel gelişim uzmanı Özden Kaftan Thomas'ın hayatı hakkında araştırmalar yapılıyor. Peki Özden Kaftan Thomas kimdir? Özden Kaftan Thomas kaç yaşında? Sizlere Özden Kaftan Thomas'ın hayatını araştırdık...

Özden Kaftan Thomas kimdir?

Nefes terapisti ve kişisel gelişim uzmanı Özden Kaftan Thomas, üniversite eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü'nde tamamladı. Deeksha, Aktif Meditasyon Teknikleri, Nefes, Yaşam Koçluğu, İlişki Dinamikleri, Tantra ve NLP konularında eğitim alan başarılı isim, bilgi ve tecrübesini aktarıyor; Seminerler, Grup Çalışmaları, Atölye Çalışmaları ve Bireysel Oturumlar paylaşılmaya başlandı.

İlk, orta ve lise eğitimini Özel Çakabey Koleji'nde tamamladı. Daha sonra İstanbul Bilgi Üniversitesi İşletme Bölümü'nden mezun oldu.

2005 yılından bu yana insanlarda yüksek potansiyeli açığa çıkarmak ve uluslararası, Zihinsel, Duygusal arınma ve açılımlar yaratmak için Amerika, Meksika ve Avrupa'da edinilen birçok farklı araç ve teknik seçeneğinin deneyimi. Kendi yaratıcılığını, sezgisini ve Aktif İfade Tekniklerini Nefes Eğitimi ile harmanladı. Meksika'da ve diğer bir deyişle Amerikalı kocası J.D. He ve Thomas "YENİ BEN" Nefes ve Vücut Teknikleri'nin kurucuları oldular.