Sol tandanslı Halk Tv ve Fox Tv'de hükümete yönelik eleştirileri ile tanınan Oazan Gündoğdu hakkında aramalar arttı. Ozan Gündoğdu kimdir? Ozan Gündoğdu kaç yaşında? Halk TV Ozan Gündoğdu nereli eşi kim? Ozan Gündoğdu nerede doğdu? Ozan Gündoğdu'nın hayatı merak ediliyor. Sizlere Ozan Gündoğdu'nun hayatını haberimizde derledik...

Ozan Gündoğdu kimdir?

Ozan Gündoğdu 1989 yılında İzmir'de doğdu. BirGün gazetesinde iş dünyası editörü Ozan Gündoğdu yazıyor. 2018'de kendi projelerinizde freelance olarak çalışıyor.

Ceylan Akça Cupolo eşi kimdir? Ceylan Akça Cupolo kimdir nerelidir? Ceylan Akça Cupolo eşi kimdir? Ceylan Akça Cupolo kimdir nerelidir?

Lise öğrenimini İzmir Atatürk Lisesi'nde, yüksek öğrenimini ise Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi Maliye Bölümü'nde tamamladı. Van depreminden sonra bölgeye giderek bir okulda gönüllü yaz öğretmeni olarak çalıştı.

Ozan Gündoğdu, Halk TV'de yayınlanan Kayda Geçsin programında yorumcu olarak yer alıyor. Sunuculuğunu Özlem Gürses'in yaptığı programda Murat Ağırel ve Timur Soykan da yorumcu olarak yer alıyor.

Gündoğdu, 2021 yılında Zeynep Gündoğdu ile evlendi.

Ozan Gündoğdu ile deprem uzmanı Oğuz Gündoğdu arasındaki ilişkiye ilişkin herhangi bir açıklama yapılmadı.